افتتاحیه نخستین مرکز واکسیناسیون  کرونا در زمینه هتلداری خراسان رضوی

افتتاحیه نخستین مرکز واکسیناسیون  کرونا در زمینه هتلداری خراسان رضوی

تور و گردشگری: نخستین مرکز واکسیناسیون کرونا درحوزه هتلداری استان خراسان رضوی با حضور مدیر کل و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، معاون دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ریاست انجمن صنفی آژانس های خدمات مسافرتی و گردشگری مشهد و تعدادی از مسئولین، با میزبانی هتل هما احمدآباد مشهد در تالار آینه هتل هما راه اندازی شد


نخستین مرکز واکسیناسیون کرونا در حوزه هتلداری استان خراسان رضوی با حضور مدیر کل و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان خراسان رضوی، معاون دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ریاست انجمن صنفی آژانس های خدمات مسافرتی و گردشگری مشهد و تعدادی از مسئولین، با میزبانی هتل هما احمدآباد مشهد در روز سه شنبه مورخ شانزدهم شهریورماه در تالار آینه هتل هما احمدآباد مشهد، افتتاح گردید.

این مرکز با همکاری مدیر کل هتل هما احمدآباد مشهد، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، انجمن حرفه ای هتلداران استان خراسان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه، بخصوص کارکنان صنعت هتلداری استان و افزایش امنیت و سلامت مسافران و گردشگران، ایجاد و راه اندازی گردید.


در این مرکز بالغ بر ۵۰۰۰ نفر از کارکنان صنعت هتلداری استان و روزانه به تعداد ۳۰۰ نفر در مقابله با ویروس کرونا واکسینه خواهند شد. تجهیزات و اقلام در رابطه با واکسیناسیون هم با مشارکت هتل هما احمدآباد مشهد و هتل سی نور تهیه گردید.

لازم به ذکر است هتل هما احمدآباد مشهد همواره حامی توریسم سلامت و پیشرو در حوزه بهداشت و سلامت بوده و با اجرای پروتکل بهداشتی " هما به روال تازه "، نخستین هتل در انجام واکیسیناسیون تمامی پرسنل خود در سطح کشور می باشد.


م. خ
 


منبع:

1400/06/17
23:54:26
5.0 / 5
1105
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری