معاون جدید گردشگری انتخاب شد

معاون جدید گردشگری انتخاب شد

به گزارش تور و گردشگری وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حکمی علی اصغر شالبافیان را بعنوان «معاون گردشگری» منصوب نمود.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایرنا در متن حکم عزت الله ضرغامی برای علی اصغر شالبافیان آمده است: نظر به شایستگی های فردی و تجربیات موفق شما در پژوهش های تخصصی، مشارکت در فرآیندهای قانون گذاری و مدیریت های اجرایی حوزه های مختلف گردشگری، جناب عالی را به سمت «معاون گردشگری» وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب می نمایم.
تعاملات در سطوح مختلف دولت، حاکمیت و بخش خصوصی جهت حداکثرسازی هماهنگی بین بخشی و رفع مداخلات بین دستگاهی به منظور رشد فزاینده و توسعه گردشگری، تدوین بسته های متنوع سفر متناسب با همه دهک های درآمدی توریست داخلی و خارجی، توجه جدی به بازاریابی دیجیتال جهت جذب توریست خارجی و هم افزایی با رسانه ها جهت افزایش تقاضای سفر داخلی، تشکیل میزهای تخصصی متناسب با انواع مرسوم گردشگری، ایجاد جاذبه های مکمل در مجاورت ظرفیت های گردشگری موجود با کمک بخش خصوصی، تکمیل و ساماندهی نظام جامع آماری گردشگری، ایجاد داشبورد برخط و اتاق وضعیت گردشگری و سرگرمی، همکاری در ایجاد سامانهٔ شفافیت وزارت خانه و پشتیبانی از استارت آپ ها و کسب وکارهای فعال در فضای مجازی ازجمله مأموریت های شما می باشد.
از خداوند متعال توفیقات جنابعالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را خواهانم.
عضویت در هیئت علمی و مدیریت گروه دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان، عضویت در هیئت مدیره انجمن علمی گردشگری ایران، همکاری با مرکز پژوهشها و کمیسیون های مختلف مجلس در حوزه های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی، معاونت هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی و عضویت در هیئت مدیره گروه هتل های هما از سوابق علی اصغر شالبافیان است.
مشارکت در تدوین لایحه اهداف و وظایف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بخش احکام سند استراتژیک گردشگری، آئین نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل و درجه بندی تاسیسات گردشگری، برخی بندهای قانون برنامه ششم توسعه در حوزه گردشگری، طرح تنقیح قوانین و مقررات گردشگری، طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزارت خانه و مشاور قوانین و مقررات معاونت گردشگری و مشاور سرمایه گذاری و اقتصادی صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، کارشناس گردشگری سلامت معاونت گردشگری در دهه ۸۰ و عضویت در کمیته های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همچون سوابق وی در همکاری با این وزارت خانه است. شالبافیان، فارغ التحصیل مدیریت بیمه اکو در مقطع کارشناسی، رتبه نخست مدیریت بازاریابی گردشگری در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی و مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران است.
تألیف و ترجمه چهار کتاب، تدوین بیشتر از ۳۰ مقاله علمی منتشرشده در داخل و خارج از کشور همچون فعالیتهای علمی اوست.

1400/06/31
16:25:41
5.0 / 5
1072
تگهای خبر: تاریخی , تخصص , توریست , جاذبه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری