گردهمایی خودرو های سافاری و کمپرسواران به بهانه هفته گردشگری

گردهمایی خودرو های سافاری و کمپرسواران به بهانه هفته گردشگری

به گزارش تور و گردشگری خودرو های تاریخی، سافاری و کمپرسواران به مناسبت هفته گردشگری تورهای جمعی برگزار کردند.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از روابط عمومی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران، حسین اربابی اظهار داشت: ویژه برنامه های هفته گردشگری شامل رالی تورهای گردشگری و خانوادگی، گردهمایی های تخصصی، همایش دوچرخه سواران و … بود که با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.
او اضافه کرد: در هفته گردشگری رالی تور گردشگری خانوادگی طبیعت گردی توسط کلوپ ملی سافاری حوزه اتومبیل رانی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی استان تهران برگزار شد، در این رویداد ۵۰ دستگاه خودروی سافاری جهت شرکت در رالی تور گردشگری خانوادگی حرکت خویش را از عوارضی پردیس آغاز کردند و بعد از استراحت و طبیعت گردی در ارتفاعات ورسک با بازگشت به گیلاوند به کار خود آخر دادند.
مدیرعامل کانون جهان گردی و اتومبیل رانی ضمن اشاره به برگزاری سفرهای پنج گانه کلوپ ملی کمپر و کاروانینگ حوزه اتومبیل رانی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی در استانهای اصفهان، تهران، کرمان، کرمانشاه و خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: کلوپ های ملی کمپر و کاروانینگ اصفهان و تهران هم از هفتم تا نهم مهرماه ۱۴۰۰ به مقصد فردو رفتند و در همین روزها کمپرسواران کرمان هم مسیر کرمان، بهشاه، ولایت را طی کردند.
او افزود: کمپرسواران خراسان رضوی از مشهد تا بردسکن را در ایام هفتم تا نهم مهرماه ۱۴۰۰ پیمودند. همینطور بازدید فنی خودرو های باگی و آفرود هم به مناسبت هفته گردشگری از جانب کانون جهان گردی و اتومبیل رانی در روز پنجشنبه هشتم مهر ۱۴۰۰ انجام و ۱۰ دستگاه خودرو باگی و آفرود که برای اجرای تورهای کوتاه مدت سافاری در کویر ابوزید آباد آماده سازی و تیونینگ شده بودند، به صورت حرفه ای کارشناسی و بررسی شدند.
اربابی خاطرنشان کرد: گردهمایی خودرو ها و موتورسیکلت های تاریخی- کلاسیک حوزه اتومبیل رانی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی استان یزد هم روز جمعه ۹ مهر ۱۴۰۰ به بهانه گرامیداشت هفته گردشگری برگزار گردید. در این گردهمایی یک روزه بیشتر از ۵۰ دستگاه موتورسیکلت و خودرو تاریخی و کلاسیک در هتل زنبق یزد گرد هم آمدند.
مدیرعامل کانون جهان گردی و اتومبیل رانی بیان نمود: در هفته گردشگری نخستین همایش کلوپ دوچرخه سواری حوزه اتومبیل رانی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی استان قزوین با شرکت ۷۰ دوچرخه سوار از میدان شورای شهر قزوین و با حضور مسؤلان استانی آغاز و شرکت کنندگان با رکاب زدن در راه جاده باراجین و بهرام آباد، زرشک و تلی سیژ قزوین در بوستان ملی فدک پایان یافت.
او اضافه کرد: کانون جهان گردی و اتومبیل رانی به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری و ثبت جهانی راه آهن سراسری کشور در لیست میراث جهانی یونسکو، روز جمعه ۹مهر ماه ۱۴۰۰ رالی گردشگری خانوادگی را در استان گلستان برگزار کرد.


منبع:

1400/07/13
11:43:23
5.0 / 5
1039
تگهای خبر: تاریخی , تخصص , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
ttma تور و گردشگری