مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری تغییر نمود

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری تغییر نمود

وزیر میراث فرهنگی حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت توسعه گردشگری زیر مجموعه وزارت میراث فرهنگی را امضا کرد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، مراسم معارفه علی همتی و تودیع علی جیرفتی مدیرعامل جدید و پیشین شرکت توسعه گردشگری ایران با حضور علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاون میراث فرهنگی اجرا شد.
دارابی در این نشست با تاکید بر انجام اولویت ها و ماموریت های در نظر گرفته شده برای شرکت توسعه گردشگری بعنوان شرکتی پیشران در بهره برداری از مراکز اقامتی و زیرساخت های گردشگری، اظهار داشت: با انجام واکسیناسیون سراسری و لغو ممنوعیت صدور روادید توریستی، به طور قطع سونامی گردشگری را شاهد خواهیم بود. باید با سرعت و بسیج نیرو، تمام امکانات و زیرساخت ها برای خدمات رسانی به گردشگران مهیا و آماده شود.
او این مجموعه را نبض گردشگری وزارتخانه عنوان نمود و اضافه کرد: برای رونق گردشگری، اشتغالزایی و سودهی، باید این شرکت در وضعیتی مناسب باشد و برنامه ای پنج ساله باتوجه به زمان بندی و اولویت بندی اهداف سه گانه ای که برای شرکت تعریف شده، تدوین و بر طبق آن عمل شود.
در ادامه این مراسم، همتی با تاکید بر انجام اولویت های وزارتخانه، بیان کرد: با بررسی جامعی که از وضعیت شرکت توسعه گردشگری داشته ایم، این شرکت روزهای سختی را گذرانده و طرحی جامع را به زودی برای تحول در همه عرصه های کاری این شرکت ارائه خواهیم داد.
همتی ابراز امیدواری کرد که با اجرای طرح ها، تسهیل شرایط و مساعدت های لازم، در آینده ای نزدیک جهشی مقبول در این مجموعه رقم بخورد.
جیرفتی نیز در این مراسم، با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در چهار سال گذشته، اشاره کرد: در دوران کرونا، فشار زیادی روی این مجموعه، مانند سایر مجموعه های گردشگری و هتلداری کشور وارد آمد و افرادی که امروز به عناوین مختلف در این شرکت حضور دارند، این روزهای سخت را تاب آورده اند و باید توجه ویژه ای به آنها داشت.

1400/09/08
11:19:41
5.0 / 5
1297
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری