برگزاری مستقل نمایشگاه پانزدهم گردشگری با سیاست رویدادمحور

برگزاری مستقل نمایشگاه پانزدهم گردشگری با سیاست رویدادمحور

به گزارش تور و گردشگری مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از برگزاری پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران مستقل از صنایع دستی و با سیاست رویدادمحور اطلاع داد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از خبرگزاری ایرنا از میراث آریا، خشایار نیکزادفر با اعلام این خبر اظهار داشت: پانزدهمین نمایشگاه گردشگری در تاریخ ۹ تا ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ در نیمه غربی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.
وی ضمن اشاره به درنظر گرفتن حدود فضای ۴۰هزار مترمربعی، اضافه کرد: ثبت نام برای غرفه ها شروع شده و متقاضیان تا یک هفته مانده به زمان برگزاری فرصت دارند. محدودیت و شرایط ویژه ای برای ثبت نام وجود ندارد و در صورت تقاضا امکان افزایش فضا وجود دارد.
نیکزادفر سیاست این دوره از نمایشگاه را رویداد محور عنوان نمود و افزود: یک سالن به استان ها و یک سالن به رسته های مختلف بخش خصوص گردشگری شامل دفاتر خدمات مسافرتی، هتل ها، استارت آپ ها، تورگردانان، راهنمایان تور اختصاص دارد.
تعرفه واگذاری یک متر فضای سرپوشیده بدون تجهیزات برای چهار روز ۳۴۰هزار و ۱۵۰ تومان، یک متر فضای سرپوشیده با تجهیزات ۴۱۶هزار و ۱۵۰ تومان، یک متر فضای باز بدون تجهیزات ۲۵۷هزار و ۳۵۰ تومان است و مبلغ ۴۲۵هزار تومان بابت اپلیکیشن نمایشگاه و ۹درصد مالیات بر ارزش افزوده به این مبلغ اضافه می شود.
متقاضیان می توانند از راه تارنمای اینترنتی مبادرت به ثبت نام کنند یا در صورت ضرورت با شماره تلفن های این شرکت تماس بگیرند.


منبع:

1400/09/19
13:51:30
5.0 / 5
1182
تگهای خبر: اینترنت , تخصص , خدمات , كیش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری