همه اعتبارات میراث فرهنگی اصفهان جذب شد

همه اعتبارات میراث فرهنگی اصفهان جذب شد

به گزارش تور و گردشگری سرپرست سابق اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان اظهار داشت: امسال همه اعتبارات میراث فرهنگی اصفهان جذب شده است.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، علی کامیابی عصر سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان عنوان کرد: فوت فریدون الهیاری ضایعه بزرگی برای جامعه دانشگاهی و میراث فرهنگی استان اصفهان بود. علیرضا ایزدی بعنوان نماینده وزیر وقت میراث فرهنگی در مراسم حاضر بود و در آنجا به من اعلام نمود که جمع بندی وزارت خانه سرپرستی شما در اداره کل میراث فرهنگی است.
وی اضافه کرد: کسی که در رأس هرم اداره کل میراث فرهنگی قرار می گیرد، باید حداقل یکی از تخصص های در رابطه با این وزارت را داشته باشد. از همین روی در مقابل قبلی سرپرستی اداره کل میراث فرهنگی مقاومت داشتم، اما در نهایت در شرایط فوق بحرانی این مسئولیت را پذیرفتم. در آن زمان ۳۷ میلیارد اعتبار در حساب های موجود بود و بیشتر از ۳۰۰ پروژه در دست داشتیم.
کامیابی افزود: در همین حین گرفتار بیماری کرونا شدم و ۵۰ روز بستری بودم. اما خوشبختانه ۹۵ درصد اعتبارات جذب شد و از این مشکل اداره کل خلاص شد. پارسال ۳۹۱ پروژه مرمتی در اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان وجود داشت و تمام اعتبارات آن جذب شد.
سرپرست سابق اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان تصریح کرد: به من قول دادند که سرپرستی من بیشتر از دو ماه طول نخواهد کشید، اما این فرایند طولانی تر شد و در نهایت وزیر میراث فرهنگی حکم مدیرکل جدید اصفهان را زدند. علیرضا ایزدی هم از نیروی های قوی است و ایشان بر یکی از فعالیتهای اصلی اداره کل تخصص و احاطه کامل دارند.
گفتنی است، عصر امروز مراسم تودیع علی کامیابی، سرپرست سابق اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان برگزار و علیرضا ایزدی بعنوان مدیرکل جدید این اداره کل ارائه شد.


منبع:

1400/10/08
12:31:12
5.0 / 5
1084
تگهای خبر: تخصص , فرهنگ , گردشگری , مقاومت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری