فدراسیون كشتی:

در صورتی که ویزای همه نفرات صادر شود به آمریکا می رویم

در صورتی که ویزای همه نفرات صادر شود به آمریکا می رویم

به گزارش تور و گردشگری سخنگوی فدراسیون کشتی با تایید خبر ایسنا در خصوص صادر نشدن ویزای بعضی از نفرات اعزامی به آمریکا، تصریح کرد: به طرف آمریکایی اعلام کردیم تنها در صورت صدور ویزای تمامی نفرات، تیم ملی عازم آمریکا خواهد شد.


محمدابراهیم امامی در گفتگو با ایسنا، درباره صادر نشدن ویزای بعضی از نفرات اعزامی به آمریکا همچون رئیس فدراسیون کشتی، اظهار نمود: آمریکا ویزای تمامی نفرات اعزامی به غیر از ۴ نفر(علیرضا دبیر، دو کشتی گیر و یک مربی) را صادر کرده است.
وی افزود: فدراسیون آمریکا با ارسال ایمیل به فدراسیون ایران، اعلام نمود نماینده فدراسیون برای دریافت ویزا عازم دوبی شود اما صراحتا به آنها اعلام کردیم تنها در صورتی که ویزای تمامی نفرات اعزامی صادر شود، این کار صورت خواهد گرفت.
سخنگوی فدراسیون کشتی تصریح کرد: همانطور که پیش از این اعلام شده است، این سفر بنا بر دعوت رسمی آمریکایی ها مقرر است صورت گیرد و تنها در صورتی که ویزای تمامی نفرات صادر شود، تیم ملی عازم آمریکا خواهد شد، در غیر اینصورت این اعزام لغو می شود.
به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، طبق برنامه ریزی های انجام شده، مقرر است دیدار دوستانه و حساس تیم های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا ۲۳ بهمن در تگزاس برگزار گردد.
منبع:

1400/11/13
22:55:21
5.0 / 5
908
تگهای خبر: سفر , ویزا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ttma تور و گردشگری