توانمندی های صنعتی فناوری نانو کشور

توانمندی های صنعتی فناوری نانو کشور

تور و گردشگری: ستاد نانو می خواهد تا با برگزاری رویدادی با عنوان ˮتریبون نانو و صنعت 1400ˮ مبادرت به معرفی توانمندی های صنعتی این فناوری در کشور کند.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، در امتداد ترویج صنعتی فناوری نانو، رویداد "تریبون نانو و صنعت ۱۴۰۰" با هدف معرفی توانمندی های فناوری نانو ایران در زمینه های مختلف صنعتی به شرکت ها، سازمان ها، جامعه صنعتی کشور و فعالان این حوزه با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و همکاری شرکت های فناوری نانویی در هفته نخست اسفندماه امسال، بصورت آنلاین برگزار می گردد.
این رویداد صنعتی و نانوفناورانه، به مدت ۵۰ ساعت در 6 روز متوالی از شنبه ۳۰ بهمن ماه تا پنج شنبه ۵ اسفند و با ارائه بیش از ۶۲ تن از مدیران، کارشناسان، پژوهشگران و نانوفناوران در زمینه های مختلف صنعتی برگزار می شود.
به نقل از ستاد نانو، معرفی محصولات، تجهیزات و شرکت های فناور نانو در صنایع مختلف، معرفی برنامه های توسعه صنعتی، سیاست ها و الگوهای حمایتی ستاد فناوری نانو، تبیین فرصت های اقتصادی و تجاری و کاربردهای صنعتی فناوری نانو برای صنایع کشور، تبیین چالش ها و نیازهای صنعتی و پژوهشی مورد نیاز برای حل مشکلات شرکت ها، سازمان ها و صنایع، ایجاد بستر ارتباطی و تبادل دانش و فناوری بین جامعه پژوهشی، دانشگاهی و نانوفناوران با جامعه صنعتی کشور، ایجاد زمینه های مناسب همکاری علاقه مندان با شرکت های نانوفناور در حوزه های صنعتی، تحقیقاتی، بازاریابی و فروش و ایجاد بستر مناسب جهت رابطه بیشتر بهره برداران، متقاضیان صنعتی و مصرف کنندگان محصولات نانوفناورانه با شرکت های فناور همچون اهداف برگزاری این تریبون صنعتی است.
علاقمندان تا روز جمعه ۲۹ بهمن ماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام در این رویداد، بوسیله صفحه ثبت نام رایگان در سایت ایوند اقدام نمایند و بعد از یکبار ثبت نام در رویداد، از تمامی برنامه ها در تمامی روزها استفاده کنند.
شرکت کنندگان در این رویداد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، با ایمیل IPS@nano.ir مکاتبه کنند و یا با شماره ۰۹۱۹۰۳۹۹۰۶۱ تماس بگیرند.
منبع:

1400/11/23
23:57:32
5.0 / 5
923
تگهای خبر: زمین , سایت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ttma تور و گردشگری