تاكید بر آمادگی فولاد خوزستان برای فعالیت در كشتی

گرشاسبی: از جنس کشتی بودم و هستم

گرشاسبی: از جنس کشتی بودم و هستم

به گزارش تور و گردشگری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از آمادگی این باشگاه برای فعالیت حرفه ای در رشته کشتی اطلاع داد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه فولاد در حاشیه حضور در محل برگزاری رقابت های کشتی فرنگی جام تختی اظهار نمود: با حضور حمید بنی تمیم در اداره کل، یک خون تازه در شریان ورزش استان دمیده شده و ما هم باید برای ارتقای ورزش استان که حقش هم هست، کمک داشته باشیم تل خوزستان را به جایگاه اصلی اش برسانیم.
وی افزود: حضورمان در سالن کشتی خاطره ای شد، ما از جنس کشتی بودیم و هنوز هم هستیم. برنامه هایی داریم تا بحث اضافه شدن رشته کشتی به باشگاه فولاد را در هیات مدیره مصوب بکنیم و یک تیم قدر را به پیکره باشگاه اضافه نماییم. البته در بخش بانوان هم مقرر است در فوتبال یا فوتسال حضور پررنگی داشته باشیم.
گرشاسبی درباره محرومیت باشگاه فولاد از پنجره نقل و انتقالاتی اظهار داشت: باشگاه فولاد ۲ سال با محرومیتی زننده مواجه گردید و تاوانش را داد. از همه مهم تر حیثیت اجتماعی باشگاه لطمه دید. هم اکنون شرایط در حال جمع و جور شدن است و تلاش می نماییم تا شرایط ساماندهی گردد. با حضور این عزیزان و اتحاد موجود در ورزش استان، خوزستان حرف های زیادی را دارد؛ نمونه آن میزبانی از مسابقات بزرگی همچون کشتی جام تختی است که آنرا به سادگی به هر استانی نمی دهند. بطور قطع ورزش خوزستان بزودی جان می گیرد.
او درباره کیفیت حضور فولاد در کشتی اظهار داشت: خوزستان در کشتی فرنگی مطرح است، البته در سالیان دور در کشتی آزاد هم حرف هایی برای گفتن داشتیم اما اتفاقاتی افتاده که هم اکنون سکان دار فرنگی کشور هستیم. خطری هم کشتی فرنگی استان را تهدید می کرد که افت جدی را نشان می داد اما با این حرکت ها، بطور قطع استعدادها زیاد هستند و به سرعت جواب می گیریم.
گرشاسبی تصریح کرد: مثلاً در تیم های پایه فولاد، قبلا یک تیم هم اول نشده بود ولی اکنون در رده ها بالای جدول هستیم. در رده های پایه و همینطور فولاد نوین هم این گونه است. باید توجه خاصی به ورزش استان خوزستان باشد؛ ما هم بطور قطع کمک می نماییم و تابع نظر و تصمیمات اداره کل هستیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد رقابت های Acl اظهار داشت: در لیگ قهرمانان آسیا باید نشان بدهیم که تمام چیزی که داریم، در زمین پیاده خواهد شد. چیزی که یادگرفته ایم و در چنته داریم را باید رو نماییم تا هوادار بفهمد حتی اگر ببازیم، کم فروشی نمی گردد.
او در آخر اظهار داشت: خوشبختانه طبق نظر کارشناسان رکورد جذب بازیکن را زدیم. در نیم فصل همه بازیکنان قرارداد دارند و بازیکنان مطرح به سادگی رها نمی شوند اما ما بازیکنان مطرحی را گرفتیم. روندی رو به جلو خواهیم داشت. درباره بازیکن خارجی هم اگر کادرفنی تشخیص نیاز و جذب را بدهد، در هیات مدیره بطور قطع دنبال می نماییم.
منبع:

1400/12/06
20:48:07
5.0 / 5
870
تگهای خبر: زمین , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ttma تور و گردشگری