با پیگیری های كانون جهان گردی و اتومبیل رانی؛

مشکل کاپوتاژ اتوکمپرهای عمومی حل شد

مشکل کاپوتاژ اتوکمپرهای عمومی حل شد

تور و گردشگری: با پیگیری های کانون جهان گردی و اتومبیل رانی مشکل دریافت پروانه خروج موقت بین المللی (کاپوتاژ) اتوکمپرهای عمومی حل شد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از روابط عمومی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران، به دنبال مشکلات کمپرداران برای دریافت مجوز خروج موقت از کشور و دریافت مبالغ نامتعارف از طرف برخی شرکت های حمل و نقل با پیگیری کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهان گردی و اتومبیل رانی ایران از این پس کمپرها و کاروان های دارای پلاک انتظامی «ع» یا همان پلاک زرد که عضو کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ کانون هستند، می توانند با مراجعه به کانون جهان گردی و اتومبیل رانی ایران و دریافت معرفی نامه به دفتر کل ترانزیت و حمل و نقل بین المللی وزارت راه و گمرک، برگه خروج موقت دریافت نمایند.
مالکان کمپرها می توانند بعد از دریافت مجوز خروج با مراجعه به یکی از دفاتر رسمی کانون در سراسر کشور خدمات پلاک ترانزیت، دفترچه مالکیت بین المللی خودرو و مجوز رانندگی بین المللی خودرا در یک روز از دفاتر صدور کانون دریافت نمایند.
پیش از این، کمپرهای پلاک عمومی با دشواری های زیادی در راه دریافت مجوز خروج موقت مواجه بودند و برای خروج از کشور مبالغ نامتعارفی را به شرکت های حمل و نقل و ترابری پرداخت می کردند که با اقدام کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، این مشکل با هماهنگی دستگاه های ذی ربط برطرف شد.
کانون جهان گردی و اتومبیل رانی ایران در تلاش است تا در گام های بعدی مشکلات کمپرداران در حوزه های بیمه، مجوز تغییر کاربری، معاینه فنی و … را نیز با هماهنگی و تعامل با دستگاه های مسئول حل کند.


منبع:

1400/12/14
11:08:44
5.0 / 5
874
تگهای خبر: خدمات , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری