سرپرست فرودگاه امام:

هیچ گونه بلیت فروشی در روزهای اربعین از ترمینال سلام فرودگاه نداریم

هیچ گونه بلیت فروشی در روزهای اربعین از ترمینال سلام فرودگاه نداریم

به گزارش تور و گردشگری، سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت: از ۱۲ شهریور همه پروازهای زیارتی به ترمینال سلام این فرودگاه منتقل شده و در روزهای پروازهای اربعین به هیچ عنوان فروش بلیت از فرودگاه نخواهیم داشت.سعید چلندری در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با فروش بلیت پروازهای اربعین در فرودگاه امام خمینی اظهار داشت: سیاستی که برای ایام سفرهای اربعین سال جاری اتخاذ شده اینست که به هیچ عنوان فروش بلیت در فرودگاه امام خمینی نداریم.
وی اضافه کرد: کسانی که می خواهند هوایی به عتبات در روزهای اربعین مشرف شوند می بایست از وبسایت های شرکتهای هواپیمایی بلیت خریداری کنند و حتی یک قطعه بلیت هم در فرودگاه حضرت امام به فروش نمی رسد.
سرپرست فرودگاه امام خمینی افزود: مسافران در روزهای اربعین پرینت بلیت خویش را همراه بیاورند و از پذیرش بدرقه کنندگان، استقبال کنندگان و همراه زائرین در فرودگاه امام خمینی معذوریم. از ورود غیرمسافر به ترمینال سلام فرودگاه امام ممانعت خواهد شد.
چلندری خاطرنشان کرد: از ترمینال یک فرودگاه امام خمینی پرواز به عتبات نداریم و از ۱۲ شهریور سال جاری به بعد همه پروازهای زیارتی شامل عتبات (نجف و بغداد)، حج (جده و مدینه) و دمشق از ترمینال سلام صورت خواهد گرفت.


منبع:

1401/06/06
23:36:30
5.0 / 5
652
تگهای خبر: خرید , سایت , سفر , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ttma تور و گردشگری