دستور ضرغامی به مدیران كل استان های مرزی؛

ظرفیت های اقامتی را به زوار جامانده اربعین اختصاص دهید

ظرفیت های اقامتی را به زوار جامانده اربعین اختصاص دهید

به گزارش تور و گردشگری، معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: مدیران کل استانی این وزارتخانه در پنج استان مرزی موظف شدند، همه ظرفیت های اقامتی از قبیل مجتمع های گردشگری و زائرسراها را برای ارائه خدمات به زوار جامانده اربعین به کار گیرند.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از خبرگزاری ایرنا از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، جواد واحدی روز سه شنبه- ۸ شهریور ۱۴۰۱ - با اشاره به تحولات و اتفاقات روزهای گذشته در عراق گفت: باتوجه به بسته شدن مرزهای خروجی کشور به سمت کشور عراق، حفظ کرامت زوار حسینی در دستور کار قرار گرفت، بیش از ۵۴ زائرسرا و ده ها موکب برای ارائه خدمات مناسب به زوار اربعین حسینی فعال است.
معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزات میراث فرهنگی اظهار داشت: حفظ امنیت، آرامش و کرامت زوار اربعین حسینی از اولویت های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است. هماهنگی بسیار خوبی میان دستگاه های متولی برای ارائه خدمات مناسب به زوار عتبات عالیات انجام شده است.
«با توجه به بسته شدن تمام مرزهای کشور به سمت عراق، درخواست می شود، زوار تا اطلاع ثانوی به مرزها مراجعه نکنند و منتظر اطلاع رسانی باشند»
معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اشاره کرد: حسب دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همه مدیران کل در پنج استان مرزی موظف شده اند، تمام ظرفیت های اقامتی از قبیل مجتمع های گردشگری را برای ارائه خدمات به زوار ابا عبدالله الحسین (ع) بکار گیرند، به همین دلیل تیم های نظارتی از طرف معاونت امور استانهای این وزارتخانه به استانهای مرزی اعزام شده اند.
بیشتر بخوانید
زائران اربعین تا اطلاع ثانوی به مرزهای عراق مراجعه نکنند

1401/06/09
08:51:20
5.0 / 5
605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری