اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع دستی حکم گرفتند

اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع دستی حکم گرفتند

تور و گردشگری: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی احکام اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع دستی و هنرهای سنتی را اهدا کرد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از خبرگزاری ایرنا از میراث آریا، آیین اهدای احکام اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع دستی و هنرهای سنتی با حضور مریم جلالی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی و برخی از اعضا بعدازظهر چهارشنبه ۱۶ شهریورماه در محل دفتر معاونت صنایع دستی انجام شد.
فرشید شکیبا، نیکو شجاع نوری، کاظم نظری، محمدتقی آشوری، مهدی کشاورزی افشار، شهرام گیل آبادی، طاهره قیومی، علی طلوعی، علیرضا تابش، سید مجتبی حسینی اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع دستی و هنرهای سنتی هستند.
در متن این احکام آمده است: «جشنواره فجر صنایع دستی و هنرهای سنتی به عنوان یکی از یادمان های سترگ پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، جایگاهی منحصربه فرد را به خود اختصاص داده که نویدبخش تحول و تغییر مثبت در جمیع جهات این عرصه در کشور است. این جشنواره با مهیا ساختن زمینه مورد نیاز برای تبادل ایده، رشد کمی و توسعه کیفی صنایع دستی و هنرهای سنتی، موجبات افزایش تولید و ارتقای وضعیت آنرا فراهم می سازد. پس باتوجه به تجربیات باارزش و سوابق درخشان جنابعالی، به سبب این ابلاغ به عنوان عضو شورای سیاست گذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع دستی و هنرهای سنتی منصوب می شوید.
امید است در پرتو عنایات خداوند منان همیشه موفق و مؤید باشید.»


منبع:

1401/06/17
23:37:04
5.0 / 5
394
تگهای خبر: زمین , میراث , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
ttma تور و گردشگری