گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی

ماموریت ما ارتقای كمی و كیفی محصولات ارائه شده در زمینه تجهیزات فروشگاه ها و مجتمع های تجاری به سیستم های امنیتی و ضد سرقت می باشد.


شرکت دید برترتامین کننده لوازم امنیتی و حفاظتی فروشگاه ها هایپر مارکت و... میباشد؛ ماموریت ما ارتقای کمی و کیفی محصولات ارائه شده در زمینه تجهیزات فروشگاه ها و مجتمع های تجاری به سیستم های امنیتی و ضد سرقت می باشد. در تلاشیم با بهبود مستمر خود به نقطه ای برسیم که نه تنها در این زمینه خود کفا شویم بلکه بتوانیم محصولات خود را به سراسر دنیا ارسال کنیم.امروزه با توجه به بزرگ شدن فروشگاه ها، افزایش مشتری و دشوار شدن شرایط اقتصادی متاسفانه با افزایش میزان سرقت از فروشگاه ها مواجه هستیم؛ به همین منظور دلیل وجود گیت فروشگاهی (ضد سرقت) برای بسیاری از فروشگاه ها جزء موارد ضروری می باشد.

لازم به توضیح نیست که سرقت معمولا در فروشگاه های صورت می گیردکه فاقد گیت های ضد سرقت می باشند؛ برخی از صاحبان فروشگاه، هزینه کردن برای خرید گیت فروشگاهی را نادرست می دانند اما متاسفانه هنگامی که حتی با وجود دوربین مدار بسته از فروشگاهشان سرقت می شود سراغ خرید گیت ضد سرقت می روند.

دزدگیر فروشگاهی: گیت در معنای لغوی به دروازه یا محل ورود و خروج اطلاق می شود. این دستگاه به علت اینکه در خروجی فروشگاه قرار می گیرد نام لاتین گیت (GATE) را به خود اختصاص داده و با کمک لوازم جانبی خود از سرقت اجناس داخل فروشگاه در مقابل سارقان حرفه ای و آماتور محافظت می نماید.

گیت فروشگاهی : نصب به سیستم امنیتی که سبب حفاظت ازکالا های موجود در فروشگاه می شود.

لیبل ضد سرقت: یک نوع برچسب امنیتی می باشد . که با اسفتاده از چسبی که در پشت دارد به اجسام و کالاهای فروشگاه متصل می شود.

تگ فروشگاهی: تگ دزدیگر یکی از لوازم و ملزومات گیت فروشگاهی بوده که بر روی لباس یا هر کالایی نصب می شود که به سادگی قابل جدا کردن نیست.

همچنین شرکت دید برتردر زمینه خرید و فروش تگ های دست دوم فروشگاهی فعالیت می کند و آماده ارسال به تمام نقاط ایران می باشد.

 

1399/05/06
14:16:32
5.0 / 5
2326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری