پورفرج:

دعوت از بزرگترین تور اپراتورهای جهان برای حضور در ایران

دعوت از بزرگترین تور اپراتورهای جهان برای حضور در ایران

به گزارش تور و گردشگری، رئیس جامعه تورگردانان کشور اظهار داشت: می خواهیم برنامه ای برای حضور بزرگ ترین تور اپراتورهای جهان در ایران تدوین و اجرا نماییم.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، ابراهیم پورفرج، رئیس جامعه تورگردانان کشور اظهار داشت: شیوع کرونا طی سه سال قبل باعث شد تا تورهای ورودی وضعیت خوبی نداشته باشند و تعداد آنها کاهش پیدا کند. بیشتر آژانس ها طی این مدت درآمد چندانی نداشتند.
وی اضافه کرد: پس از سه سال تلاش کردیم با بازارهای هدف گفتگو نماییم. پیش از انتشار کرونا بازارهای هدف ما شامل اروپا، آمریکا، چین، ژاپن و… بود.
پورفرج خاطرنشان کرد: هم اکنون برای حضور در نمایشگاه های بین المللی برنامه ریزی می نماییم. حدود سه هفته گذشته در نمایشگاه گردشگری ایتالیا با ۱۰ آژانس گردشگری شرکت کردیم که نتایج خوبی به همراه داشت.
رئیس جامعه تورگردانان کشور بیان نمود: برای نمایشگاه گردشگری آلمان که بزرگترین نمایشگاه گردشگری دنیاست و اسفندماه برگزار می شود، ۵۰۰ متر مربع فضا برای برگزاری غرفه ها گرفتیم. همینطور برای نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا که مقرر است بهمن ماه برگزار شود، حدود ۲۵۰ مترمربع زمین در نظر گرفتیم. تمام تلاش مان اینست تا تعداد زیادی از آژانس ها در این نمایشگاه ها شرکت نمایند و کشورمان را بیشتر از گذشته معرفی نماییم.
پورفرج تاکید کرد: در دولت دهم ۱۳۵ شرکت از ۴۲ کشور که از بزرگترین توراپراتورهای جهان بودند به ایران آمدند که با استقبال خوبی روبرو شد. می خواهیم برنامه ای در این حوزه تدوین نماییم و از بزرگترین توراپراتورهای جهان برای حضور در کشورمان دعوت نماییم. هم اکنون مذاکرات را در این حوزه با توراپراتورها شروع کردیم و این طرح را اوایل خردادماه سال ۱۴۰۲ اجرا خواهیم کرد.
رئیس جامعه تورگردانان کشور اظهار داشت: مقرر است نشست های مشترکی با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای تدوین این برنامه برگزار گردد. تلاش می نماییم ۵۰ کشور را برای حضور در ایران دعوت نماییم.


منبع:

1401/08/25
08:53:01
5.0 / 5
379
تگهای خبر: زمین , فرهنگ , گردشگری , میراث
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری