استاندار مازندران:

وزارت آموزش و پرورش، مازندران را یکی از بازوان اصلی کاری خود بداند

وزارت آموزش و پرورش، مازندران را یکی از بازوان اصلی کاری خود بداند

به گزارش تور و گردشگری، مازندران استاندار مازندران، با ابراز عقیده در خصوص این که وزارت آموزش و پرورش، مازندران را یکی از بازوان اصلی کاری خود بداند، اظهار داشت: چون که فرزندان این دیار بسیار شایسته و دارای سواد کافی برای پذیرش مسئولیت هستند.به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، سید محمود حسینی پور امشب در جلسه شورای آموزش وپرورش مازندران که با حضور وزیر آموزش وپرورش در بابلسر برگزار شد، اظهار داشت: رفع محرومیت زیرساختی در زمینه آموزش وپرورش مازندران با محوریت تمامی دستگاه های اجرائی یک اولویت مهمست.

وی با اشاره به این که ارزش افزوده و سرمایه مازندران برای تربیت و پرورش نیروی انسانی، معلمان هستند؛ اضافه کرد: خیلی از شخصیت های علمی کشور از مازندران برخاستند و این نخبگان در مدارس همین استان تحصیل کردند. حالا در نقاط مختلف جهان و کشور حضور دارند. استاندار مازندران، با ابراز عقیده در خصوص این که وزارت آموزش و پرورش، مازندران را یکی از بازوان اصلی کاری خود بداند، اشاره کرد: چونکه فرزندان این دیار بسیار شایسته و دارای سواد کافی برای پذیرش مسئولیت هستند.

این مسئول، شناسایی منابع مالی مختلف برای رفع محرومیت آموزشی در مازندران را اقدام موثر در زمینه تعلیم و تربیت دانست و اظهار داشت: فریدونکنار یکی از شهرستان های محروم مازندران است باید اقدامات لازم برای حل این چالش صورت گیرد.

نماینده عالی دولت در استان مازندران، اظهار داشت: استانداری تمام قد برای گره گشایی از مشکلات حوزه آموزش وپرورش ایستاده است.

حسینی پور با اعلان اینکه تربیت نیروی انسانی ماهر و دارای مهارت یکی از خاصیت های مدارس مازندران باشد، تصریح کرد: دیار علویان همیشه افتخار تربیت انسان های با خرد و دانشمند است این رویکرد استمرار دارد.

منبع:

1401/10/07
09:20:52
5.0 / 5
374
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری