معاون گردشگری خبر داد

ارائه بسته های سرمایه گذاری به شیوه مدرن در نمایشگاه گردشگری

ارائه بسته های سرمایه گذاری به شیوه مدرن در نمایشگاه گردشگری

به گزارش تور و گردشگری، معاون گردشگری اظهار داشت: در تلاشیم بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری استانها در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران به شیوه مدرن و به روز بر پایه فناوری اطلاعات و کاربری های متنوع ارائه شود.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، علی اصغر شالبافیان در وبینار با معاونین گردشگری و سرمایه گذاری ۳۱ استان کشور که با هدف تبادل نظر و ایجاد وحدت رویه درباب حضور در شانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاه پیش رو به عنوان مهم ترین رویداد بین المللی صنعت توریسم کشور دارای چند محور مهم اجرا است که یکی از مهم ترین آنها موضوع سرمایه گذاری به شمار می آید. بدین جهت نیاز است هنگام ورود به غرفه های گردشگری استانها ارائه بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری قابل مشارکت نمایان و نمودی قابل توجهی داشته باشد.
وی اضافه کرد: معرفی ظرفیت گردشگری استانها تنها نباید مبتنی بر جاذبه های گردشگری، تاریخی و فرهنگی باشد بلکه باید در کنار این داشته های مهم، آنچه مقرر است انجام گیرد در قالب زمینه های مستعد سرمایه گذاری ارائه شود.
شالبافیان تصریح کرد: وقتی مدیران استانی تلاش کنند تا پروژه های سرمایه ‎گذاری را در قالب جلوه جدید، مدرن و مبتنی بر تکنولوژی عرضه کنند، فرصت های موجود در اشکال مختلف نمود پیدا می کند و می تواند علاوه بر خلق ایده و ورود به مسیرهای جدید، گامی جدی در امتداد رفع نیازهای گردشگری استان برداشته شود. چونکه دیگر زمان ارائه ظرفیت های سرمایه گذاری بصورت فقط مکتوب، به انتها رسیده و نیاز امروز حرکت به سمت مدلهای تجاری جدید و به روز است.
معاون گردشگری همین طور خطاب به معاونین گردشگری و سرمایه گذاری استانها خاطرنشان کرد: نیاز است کوشش برای بازاریابی سرمایه گذاری و نیز فراهم آوردن امکان جذب سرمایه گذاران از خارج استان در کنار ارائه پروژه ها در قالب متنوع در دستور کار قرار گیرد.
وی در آخر نسبت به جذب حمایت های فرابخشی از طرف شهرداری، فرمانداری، استانی، دهیاری ها و سایر نهادهای مرتبط استانی درباب حضور هر چه با شکوه تر ۳۱ استان در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران تاکید نمود.
در این جلسه ارائه گزارش آخرین وضعیت فرصت های سرمایه گذاری گردشگری استانها توسط معاونین سرمایه گذاری با تکیه بر فرصت های قابل ارائه در شانزدهمین نمایشگاه گردشگری، ارائه اقدامات صورت گرفته درباب همایش فرصت های سرمایه گذاری برگزار شده در استان گیلان توسط معاون سرمایه گذاری استانها و نیز مطرح شدن نقطه نظرات کارشناسی مدیرکل و رؤسای گروههای اداره سرمایه گذاری، زیرساخت ها و مناطق نمونه درباب مباحث مربوطه نیز انجام پذیرفت.


منبع:

1401/10/08
14:27:57
5.0 / 5
482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری