نقش خانه های امداد در پیشرفت محلات لطمه پذیر کشور

نقش خانه های امداد در پیشرفت محلات لطمه پذیر کشور

تور و گردشگری: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد بر نقش خانه های امداد در توسعه و پیشرفت محلات لطمه پذیر کشور تاکید نمود.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، گردهمایی مدیران و مسئولان خانه های امداد منطقه ای با حضور علی آقامحمدی، رییس طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور ۲۰۲۰ محله کشور، حبیب اله آسوده، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد و مدیران و مسئولان خانه های امداد از استانهای تهران، البرز، قزوین، سمنان و قم انجام شد.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد در این گردهمایی با تأکید بر اهمیت فعالیت خانه های امداد در سطح محلات، اظهار داشت: پیشرفت و توسعه کشور بدون توجه به نقش مردم، شعاری بیش نیست.
حبیب الله آسوده با اعلان اینکه طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات یک الگوی مشارکتی و نهادسازی در سطح کشور محسوب می شود، اظهار داشت: خانه امداد در ساحت اجرائی نیز از یک شفافیت برخوردار بوده و صفر تا صد امور برعهده مردم است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد با اشاره به فعالیت ۶۸ خانه امداد در محلات لطمه پذیر تهران، افزود: این خانه ها با همراهی مردم در زمینه های شناسایی نیازمندان، مهارت آموزی، کمک به جهیزیه و ازدواج، تامین مسکن، کمک به اشتغال، خدمات درمانی و... اقدامات در خور توجهی انجام داده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی بر نقش جوانان در پیشرفت و توسعه هر محله تاکید و اشاره کرد: آبادانی هر محله منوط به فعالیت جوانان آن محله است، برای اینکه ساختار و حکمرانی در خانه های امداد یک ساختار مردم محور است.
منبع:

1401/10/12
18:11:10
5.0 / 5
309
تگهای خبر: خدمات , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ttma تور و گردشگری