سرپرست صندوق بازنشستگی كشوری:

دشمن با برنامه ریزی روی نسل جدید ما وارد عمل شد

دشمن با برنامه ریزی روی نسل جدید ما وارد عمل شد

به گزارش تور و گردشگری، سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری پیروی از مکتب حاج قاسم سلیمانی را سبب موفقیت و سربلندی دانست و اظهار داشت: جهاد تبیین یکی از رسالتهایی است که در سال های اخیر توسط مقام معظم رهبری مطرح شده و همه ما در هرجایگاهی که باشیم باید آنرا مورد توجه قرار دهیم.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، نعمت الله ترکی در گردهمایی بصیرت افزایی صندوق بازنشستگی کشوری که به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی، روز سه شنبه با حضور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و تعدادی از معاونین، مدیران و کارکنان صندوق و شرکت های تابعه برگزار شد، اشاره کرد: شهید سلیمانی به واقع یک انسان کامل بود و عزیز شدن او در میان مردم امری عادی نبود بلکه عنایت پروردگار به آن شهید، سبب عزت و بزرگی او شد.
وی افزود: اگر تکامل و رشد جسمی در انسان، با رشد عقلی، عشق و محبت، عدالت، خدمت به مردم و از همه مهم تر عبادت حضرت حق همراه شود، انسان به مرتبه انسان کامل می رسد. شهید رشید اسلام یعنی شهید سلیمانی هم همین خصلت ها را داشت و در وجود خود آنها را پرورده بود.
ترکی با تأکید بر این که سناریوهای دشمن هیچگاه تغییر نمی کند بلکه ظاهر آن، بنابه شرایط مختلف، تغییر می کند، اظهار داشت: از شروع پیروزی انقلاب اسلامی سناریوهای مختلفی نوشته و اجرا شد تا ایران عزیز همانند خیلی از کشورهای منطقه تحت سیطره آمریکا درآید ولی سناریوهای جنگ، تحریم ۴۲ ساله، فشارهای اقتصادی گوناگون و غیره با هوشیاری مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری شکست خورد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ترکی افزود: دشمن که هیچ وقت از اجرای سناریوهای خود دست نکشیده است، این دفعه از راهی دیگر و با برنامه ریزی بر روی نسل جدید ما وارد عمل شد.
وی اظهار داشت: نسل جدید ما در دنیای مجازی بزرگ می شود و از همان کودکی با جهان ارتباط برقرار می کند و دشمن هم دقیقا روی همین مساله سرمایه گذاری و برنامه ریزی نموده است.
وی اشاره کرد: متاسفانه بی توجهی ما به تعدادی از رهنمودهای رهبری باعث شده است تا لطمه های جدی ایجاد شود و برخی برخوردها، سرکشی ها و کنش هایی که در نسل جدید کشور مشاهده می شود، نتیجه غفلت همه ما از رهنمودهای رهبری بوده است.
ترکی با تأکید بر این که بی نتیجه ماندن تحریم های ۴۲ ساله دشمن، به سبب توجه به شعارهای اقتصادی سال همچون اقتصاد مقاومتی بوده است، اضافه کرد: در هیج جای دنیا کشوری بعد از یک دوره طولانی تحریم و فشارهای سنگین و گوناگون اقتصادی نتوانسته دوام بیاورد اما ایران اسلامی همچنان در دنیا حرف برای گفتن دارد.
در این جلسه، اصحاب کریمی رییس بنیاد شهید استان تهران نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی، اظهار داشت: یکی از مفاهیم مهمی که از شروع انقلاب اسلامی و بعد از آن مطرح شده و همچنان موردتوجه است، موضوع «مقاومت» است و ما با تاکید بر همین مفهوم خیلی از فراز و نشیب های دوران انقلاب، دفاع مقدس، تحریم های اقتصادی، پدیده داعش و غیره را پشت سر گذاشته ایم.
کریمی با اشاره به این که در طول هشت سال دفاع مقدس ما تنها با کشور عراق طرف نبودیم بلکه ۴۲ کشور دیگر نیز حضور داشتند و جنگ افزار و نیروی جنگی در اختیار ارتش عراق می گذاشتند، اشاره کرد: ما با توسل به دوده (ع) و تکیه بر مفهوم مقاومت، چه در دوران هشت ساله دفاع مقدس و چه در دوره پدیدار شدن داعش پیروزشدیم و عملیات های بسیار بزرگی چون بیت المقدس و کربلای پنج را پشت سر گذاشتیم.
او همین طور با تأکید بر این که این کشور نزدیک به ۲۵۰هزار شهید جنگ و دهها هزار شهید ترور تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، اظهار داشت: به این سادگی نیست که دشمن تصور کند می تواند نظام را نابود کند و عده ای هم چنین مطالبی را باور می کنند.
کریمی اشاره کرد: تمامی کشورهای منطقه تحت سلطه و نفوذ آمریکا و اسرائیل قرار دارند و تنها مانع موجود برسر راه دشمن، ایران اسلامی و نهضت مقاومت است.
در آخر این جلسه، از برگزیدگان جشنواره ورزشی بسیجیان صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت های تابعه تقدیر گردید.
منبع:

1401/10/14
14:16:35
5.0 / 5
410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری