برف روبی ورودی شرق تهران

برف روبی ورودی شرق تهران

به گزارش تور و گردشگری، شهردار منطقه13 تهران با اشاره به تردد روان خودرو ها در مبادی ورودی شرق تهران در پی بارش برف در صبحگاه پنجشنبه اظهار داشت: دومین عملیات برف روبی در ورودی شرق تهران انجام شد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، محمدهادی علی احمدی با اشاره به آمادگی ستاد برف روبی منطقه اظهار داشت: با شروع بارش ها، نیروهای خدمات رسان منطقه ۱۳ به حالت آماده باش در آمده و با سرکشی مستمر در محدوده و نقاط حساس، مشکلات موجود ناشی از بارش ها را شناسایی و برای برطرف نمودن آنها، اقدام می کنند.
او با اشاره به عملیات برف روبی در ورودی شرق تهران در صبحگاه امروز اظهار داشت: با بهره گیری از ۱۸ دستگاه ماشین آلات مکانیزه و سبک و سنگین و فعالیت ۶۰ کارگر خدمات شهری، بزرگراه شهید یاسینی حدفاصل پل رسالت تا پل شهید بابایی، ورودی شهرک زیتون، ترکمن ده و محدوده سرخه حصار و بیمارستان لواسانی برف روبی و شن پاشی شد.
وی افزود: در بعضی نقاط از منطقه که بارش بصورت باران بوده نیز باتوجه به لایروبی انهار در هیچ نقطه ای آبگرفتگی اعلام نشده ولی باتوجه به ریزش برگ و سایر موارد خدمات رسانی و کنترل انهار بطور مستمر در حال انجام می باشد.
شهردار منطقه۱۳ درباره ی استقرار پایگاه های برف روبی افزود: باتوجه به موقعیت محدوده، ۵ سایت مرکزی در مبادی ورودی شرق تهران و نواحی چهارگانه جانمایی شده که یک سایت مرکزی در بزرگراه شهید دوران و ۴ سایت دیگر در نواحی چهارگانه دایر شده است.
به گزارش شهر، محمدهادی علی احمدی اظهارکرد: همین طور دراین زمینه و با هدف خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان، اداره خدمات شهری منطقه ۱۳ مخازن زرد رنگ و همین طور کیسه های شن مخصوص را در ۴۰ نقطه از معابر و بزرگراه های محدوده مستقر کرده است.
منبع:

1401/10/15
20:26:20
5.0 / 5
365
تگهای خبر: خدمات , خودرو , دستگاه , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری