حسین زاده مطرح كرد؛

کارت سفر ۳۰ میلیون تومانی به هر خانوار تعلق می گیرد

کارت سفر ۳۰ میلیون تومانی به هر خانوار تعلق می گیرد

تور و گردشگری: مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از رونمایی پلت فرم جدیدی با نام ایران سفر و اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی با هدف ارزان سازی سفر آگاهی داد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، روح الله حسین زاده اظهار داشت: پلت فرم «ایران سفر» توسط شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی با همکاری بخش خصوصی بمنظور ارزان سازی سفر طراحی شده و مقرر است در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران در بهمن ماه سال جاری رونمایی شود.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی اظهار داشت: این پلت فرم با هدف توسعه و رونق سفر و گردشگری، به علاقه مندان خدمات ارزان و مشاوره سفر ارائه می کند.
وی اضافه کرد: افراد با مراجعه به این پلت فرم می توانند علاقه مندی خودرا برای سفر به نقاط مختلف اعلام کنند و علاوه بر دریافت مشاوره، سفر ارزانی را برنامه ریزی کنند.
حسین زاده اشاره کرد: بر این اساس با ۱۵ دستگاه تفاهم نامه امضا کردیم و با ابلاغ تبصره ۱۸، تسهیلات را ارائه خواهیم کرد تا کارکنان دولت بتوانند از گردشگری و سفر ارزان بهره گیرند.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی اظهار داشت: کارت سفر بصورت ارزان و اقساطی است و مبلغ تسهیلات آن ۳۰ میلیون تومان با نرخ ۴ درصد برای هر خانوار است که با همکاری یکی از بانکها صورت خواهد گرفت.
وی اشاره کرد: این پلتفرم، پلت فرم رسمی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خواهد بود. این مجموعه کمک جدی به بخش خصوصی خواهدنمود تا بتوانند توانمندی ها و ظرفیت های خودرا در زمینه سفر ارزان ارایه کنند.
خبرگزاری مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1401/11/05
13:14:47
5.0 / 5
344
تگهای خبر: تخصص , خدمات , دستگاه , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ttma تور و گردشگری