امروز هوای تهران در وضعیت قابل قبول است

امروز هوای تهران در وضعیت قابل قبول است

تور و گردشگری: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، اکنون کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار دارد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز با حاکمیت جو ناپایدار و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته همراه با کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. با ادامه این شرایط جوی در طول روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی شب ادامه خواهد داشت و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
در روز یکشنبه (۱۶ بهمن ماه) باتوجه به کاهش نسبی تندی باد هم زمان با افزایش ترافیک صبحگاهی بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد پیش بینی می شود. افزایش نسبی تندی باد در طول روز تاحدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد.
با شکل گیری ناپایداری جوی تا اواخر وقت یکشنبه از میزان غلظت ذرات معلق کاسته خواهد شد و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق را بدنبال خواهد داشت.
بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۷ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است. آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۴۶ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت پاک قرار داشت.1401/11/15
13:38:28
5.0 / 5
416
تگهای خبر: خودرو , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری