حذف ۸۰۰۰ نفر از لیست بیمه رانندگان تاکسی

حذف ۸۰۰۰ نفر از لیست بیمه رانندگان تاکسی

به گزارش تور و گردشگری، مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی از پالایش لیست بیمه رانندگان تاکسی اطلاع داد و اظهار داشت: در قسمت رانندگان، بیمه حدود ۸۰۰۰ نفر حذف گردیده است. ازاین رو ۸۰۰۰ نفر از پشت نوبتی ها جایگزین می شوند. این لیست جدید دریافت شده و همکاران ما درحال پالایش هستند.


مهدی شکوری در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به پالایش لیست بیمه شدگان اقشار خاص همچون رانندگان اظهارکرد: معمولاً در زمینه پالایش لیست بیمه رانندگان، سازمان راهداری و شهرداری ها چه درون شهری و برون شهری به ما کمک و اسامی افراد من غیرحق را اعلام می کنند.
وی ادامه داد: بدین سان به ازای هر تعدادی که از لیست خارج کردیم عینا افراد جدید را جایگزین می نماییم.
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه برپایه آخرین اطلاعات، در قسمت رانندگان، بیمه حدود ۸۰۰۰ نفر حذف گردیده است اظهار داشت: ازاین رو ۸۰۰۰ نفر از پشت نوبتی ها جایگزین می شوند. این لیست جدید دریافت شده و همکاران ما درحال پالایش هستند.
شکوری افزود: تطبیق اطلاعات به منظور مشخص شدن عدم تداخل سوابق در حال انجام می باشد. در مسیری که تعریف شده اگر تداخل وجود نداشته باشد، ما دیگر محدودیتی برای پوشش افراد جدید نداریم. این کار درحال انجام، اما تدریجی است و این که یک باره بخواهیم همه را انجام دهیم شدنی نیست. البته که همکاران ما در سازمان شهرداری ها و... هم ملاحظاتی دارند و پالایش های آنها با کنترل های خاصی صورت می گیرد چونکه وقتی یک نفر را از سیستم بیمه ای خارج می کنند، باید پاسخگو باشند.
منبع:

1401/12/02
08:57:55
5.0 / 5
306
تگهای خبر: زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ttma تور و گردشگری