تاکید استاندار تهران برپیگیری طرح های مسکن سازی

تاکید استاندار تهران برپیگیری طرح های مسکن سازی

تور و گردشگری: استاندار تهران بر پیگیری مجدانه طرح های مسکن سازی تاکید و اشاره کرد که تامین زیرساخت های طرح های مسکن باید در اولویت باشد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، جلسه شورای مسکن استان تهران به ریاست علیرضا فخاری، استاندار تهران و با حضور عابد ملکی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران و دیگر اعضا اجرا شد.
فخاری، استاندار تهران در این نشست اظهار داشت: یکی از اهداف مهم شورا، بررسی واگذاری مسکن به متقاضیان واقعی باشد تا از عارضه دلال ها جلوگیری شود.
وی در ارتباط با مسکن ملی اضافه کرد: یکی از موضوعات مهم در مسئله مسکن تامین زیرساخت هاست که باتوجه به رشد جمعیت و نیاز مبرم به توسعه مسکن های ملی، تمامی دستگاهها دراین زمینه وظایفی را بر عهده دارند و باید نقش خودرا به درستی ایفا کنند.
استاندار تهران اشاره کرد: باید نسبت به تامین زیرساخت ها همچون مدرسه، بیمارستان، کلانتری، آب و فاضلاب، برق، گاز و حمل و نقل و آینده نگری در اجرای این طرح ها، همین طور تامین سرانه های عمومی اقدام گردد.
طبق گزارش روابط عمومی استانداری تهران، فخاری اشاره کرد: همه دستگاه های متولی در زمینه مسکن باید به وظایف محوله به درستی عمل کنند و سهم خودشان را در این راه بشناسند تا بتوانیم قسمتی از مشکلات مردم در این عرصه برطرف شود.
منبع:

1401/12/14
11:55:55
5.0 / 5
312
تگهای خبر: دستگاه , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری