غرس 125 اصله نهال در مجموعه دریاچه خلیج فارس

غرس 125 اصله نهال در مجموعه دریاچه خلیج فارس

تور و گردشگری: هم زمان با شروع هفته درختکاری و منابع طبیعی بیش از ۱۲۰ اصله نهال در مجموعه فرهنگی و گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس غرس شد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، آیین گرامیداشت هفته درختکاری و منابع طبیعی با حضور محسن صالحی مدیر عامل شرکت نوسازی و عمران چیتگر، محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و معاونان و مدیران شرکت های مذکور در مجموعه فرهنگی، گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار و ۱۲۵ اصله نهال در شروع هفته درختکاری غرس شد.
محسن صالحی، مدیر عامل شرکت نوسازی و عمران چیتگر روز و هفته درختکاری را بهانه ای برای تجدید پیمان با طبیعت که تجلی بیکران آفریدگار هستی است، دانست و اضافه کرد: عمومیت بخشی به حفظ و احیای منابع طبیعی و گسترش فرهنگ و رسم دیرینه درختکاری رمز موفقیت این اقدام ملی است که همیشه توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان یک حرکت دینی و انقلابی به آن تاکید گردیده است.
وی با اشاره به تلاقی صنعت و محیط زیست اظهار داشت: متاسفانه این تفکر به وجود آمده که صنایع نقطه مقابل محیط زیست هستند اما حضور مدیران و پرسنل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در این مراسم نشان داد که در کنار گسترش بستر صنایع و اشتغال می توان از محیط زیست هم به خوبی محافظت کرد.
صالحی از سایر مسئولان و شهروندان گرامی دعوت کرد تا در اقدامی خداپسندانه و در قالب طرح «نذر نهال» نسبت به غرس نهال در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس اقدام نمایند.
در ادامه این مراسم، محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق، ضمن اشاره به گرامیداشت روز درختکاری ابراز امیدواری کرد که برگزاری این مراسم گامی در راستای توجه و تاکید بیشتر به کاشت درخت و احترام به طبیعت محسوب شود. همین طور فرهنگ صیانت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های باارزش ملی مدنظر قرار گیرد.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت نوسازی و عمران چیتگر، در روز درختکاری همین طور ۲۵ اصله نهال توسط دانش آموزان مدرسه انشا منطقه یک در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس، غرس شد.
منبع:

1401/12/16
14:06:49
5.0 / 5
346
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری