فرمانده كل انتظامی جمهوری اسلامی ایران:

برای سفرهای نوروزی تدابیر انتظامی اندیشیده شد

برای سفرهای نوروزی تدابیر انتظامی اندیشیده شد

به گزارش تور و گردشگری، مازندران فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی، اظهار داشت: تدابیر انتظامی برای سفرهای نوروزی هموطنان به نقاط مختلف کشور اندیشیده شده است.سردار احمدرضا رادان عصر امروز با حضوربا اشاره به این که با نزدیک شدن به نوروز، نیروهای پلیس در دو حوزه سفرهای نوروزی و حوزه انتظامی طرح های ویژه ای را اجرا می کنند، اظهار داشت: در بحث راه و سفرهای نوروزی نیروهای پلیس از چند روز قبل در جاده های کشور مستقر شدند و طرح نوروزی تا پایان تعطیلات ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در زمینه انتظامی نیز قرارگاه های نوروزی فعال شدند که تا پایان نوروز در بحث هایی مانند رفت و آمد، تنظیم مقررات انتظامی و خدمت به مسافران و مردم فعال خواهند بود.

سردار رادان مازندران را یکی از استانهای مهم مسافرپذیر دانست و تصریح کرد: اقدامات خوبی برای پذیرایی از مسافران نوروزی در این استان انجام شده است که باید تقویت شوند.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اعلان اینکه بررسی های چند روز اخیر نشان میدهد در زمینه تصادفات بااینکه مردم خوب رعایت کردند، اما شاهد تلفات بودیم که در شان مردم نیست و باید بیش از این به قوانین و مقررات توجه نمایند، اشاره کرد: تعداد اندکی از رانندگان متخلف هستند که می خواهند اراده خودرا به رانندگان دیگر تحمیل کنند که برخورد نیروی انتظامی با آنها قاطع خواهد بود.

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به این که در زمینه کاهش سرقت سعی شده است تا گشت های پلیس حضور فعالی در محلات داشته باشند، اضافه کرد: اخبار خوبی در این عرصه بعد از پایان تعطیلات به اطلاع مردم خواهد رسید

نیروی انتظامی هم قسم برای حل دو معضل

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اعلان اینکه این نیرو برای حل دو معضل که دغدغه مردم است هم قسم شده اند، اظهار داشت: یکی از موضوعات مقابله با سارقان و مالخران است که تعداد زیادی سارق و مالخر دستگیر شدند و اجناس در اختیار اداره آگاهی قرار گرفته است تا تعیین مالکیت شود.

سردار رادان اضافه کرد: در برخورد با معتادان متجاهر نیز هیچ وقت کوتاه نخواهیم آمد و بااینکه ستاد مبارزه با مواد مخدر قول داده است زمینه های لازم را برای این کار فراهم آورند، اما ما منتظر نمی مانیم و معتادان متجاهر را جمع آوری می نماییم.

او با اعلان اینکه متاسفانه برخی ها در زمینه پیش گیری از سرقت بسیار ضعیف عمل می کنند، افزود: برخی افراد از اموالی که دارند به اندازه ارزش آن مراقبت نمی کنند که موجب ضرر و زیان می شود.

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نیروی انتظامی در زمینه آموزش عمومی برای نگهداری از اموال نیز برنامه هایی برای سال آینده دارد که اجرا می گردد.

سردار رادان احترام به فرامین دینی را مورد تاکید قرار داد و اظهار امیدواری کرد: با رعایت کردن مردم روزهای بهتری را با وضع قوانین بازدارنده شاهد باشیم.
1401/12/29
13:06:51
5.0 / 5
308
تگهای خبر: آموزش , زمین , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری