سروری در تذكری عنوان كرد

گلایه از عدم برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب

گلایه از عدم برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب

تور و گردشگری: نایب رییس شورای شهر تهران از عدم برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب گلایه نمود.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، پرویز سروری بامداد امروز در جلسه شورای شهر تهران در تذکر قبل از دستور خود با اعلان اینکه خدمات دهی مترو به اتباع به سبب آنکه کد ملی ندارند با مشکلات زیادی روبه رو شده است، اظهار داشت: در گذشته تک بلیت هایی بصورت نقدی فروخته می شد و این از بروز مشکلات جلوگیری می کرد.
وی با اعلان اینکه خیلی از اتباع در شهرها زندگی می کنند و باید از خدمات بهره مند شوند، اظهار داشت: باید هر چه سریعتر این معضل حل شود.
نایب رئیس شورای شهر تهران ضمن تشکر از توزیع افطاری های ساده در بوستان ها، اظهار داشت: روزانه ۳۵ هزار افطاری ساده توزیع می شود که جای تشکر دارد و البته یکی از مکان هایی که افطاری ساده در آن توزیع می شود نیز ایستگاه های تاکسی است که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی با اعلان اینکه متاسفانه هر چقدر درخواست و اعتراض کردیم افاقه نکرد و شاهد برگزاری نمایشگاه ها در تهران هستیم، اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه ها مشکلات جدی ترافیکی به وجود آورده است که یکی از این نمایشگاه ها نمایشگاه قرآن است که ما از استقبال گسترده مردم از نمایشگاه قرآن خوشحالیم ولی بهتر بود که در شهر آفتاب برگزار می شد.
وی ادامه داد: قرار نیست نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب اجرا شود و بارها از وزیر فرهنگ و... درخواست کردیم که درمورد برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب به ظرفیت های این مجموعه توجه نمایند که متاسفانه توجهی نشد.1402/01/20
11:08:14
5.0 / 5
427
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ttma تور و گردشگری