جلالی:

صنایع دستی خانواده محور و به صورتی اقتصاد فرهنگی است

صنایع دستی خانواده محور و به صورتی اقتصاد فرهنگی است

به گزارش تور و گردشگری، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی در نشست شورای راهبردی رویداد مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: صنایع دستی خانواده محور و یک نوع اقتصاد فرهنگی است و می تواند با مسئولیت اجتماعی ارتباط خوبی داشته باشد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، نشست شورای راهبردی رویداد مسئولیت اجتماعی با حضور نمایندگانی از دستگاه های مختلف و معاونان و مدیرانی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با هدف تشکیل شورای راهبردی مؤسسه چند منظوره مسئولیت اجتماعی سلامت ایران امروز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت در عمارت تاریخی کوشک اجرا شد.
مریم جلالی معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز در این جلسه با قدردانی از تشکیل این شورا، اظهار داشت: صنایع دستی خانواده محور و نوعی اقتصاد فرهنگی است و می تواند با مسئولیت اجتماعی ارتباط خوبی داشته باشد.
وی اشاره کرد: ما باید از صاحب نظران و کارشناسان درباب مسئولیت اجتماعی در حوزه ساخت صنایع دستی استفاده نمائیم.
سعدالله نصیر قیداری رییس دانشگاه شهید بهشتی سخنران بعدی این همایش با اشاره به نقش دانشگاه ها در حوزه مسئولیت اجتماعی اشاره کرد: دانشگاه ها نقش مهمی در تربیت انسان هایی دارند که در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت می نمایند. از طرف دیگر علم و دانش در حوزه مسئولیت اجتماعی تعیین کننده است. علم و دانش باید مسئولیت اجتماعی تولید نماید.
وی اشاره کرد: همه دانشگاه های کشور باید موضوع مسئولیت اجتماعی را در دستور کار قرار بدهند و این مساله در آینده باید مورد توجه دانشگاه هایی قرار داشته باشند که بخش عمده علم کشور را تولید می کنند.


منبع:

1402/02/18
15:04:56
5.0 / 5
265
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری