آخرین وضعیت ترافیکی بزرگراه های منتهی به حرم امام خمینی(ره)

آخرین وضعیت ترافیکی بزرگراه های منتهی به حرم امام خمینی(ره)

به گزارش تور و گردشگری، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درمورد آخرین وضعیت ترافیکی بزرگراه های منتهی به حرم مطهر توضیح داد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، سرهنگ مومنی ضمن تسلیت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، درمورد آخرین وضعیت ترافیکی، اظهار نمود: از ساعت ۱۳ روز گذشته همکاران در اطراف حرم مطهر و بزرگراه های منتهی به حرم مطهر جهت خدمت رسانی به زائرین مستقر شدند. از ساعت ۲۲ شب گذشته محدودیت های تردد در اطراف حرم مطهر اعمال شد.
به نقل از ایشان، مسیر جنوب به شمال آزادراه قم -تهران از پل حسن آباد، بلوار علامه عسگری و همینطور شمال به جنوب بزرگراه شهید هاشمی از پل آزادگان، محدودیت های ترافیکی برقرار شد.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ افزود: همینطور از توقف در اطراف حرم مطهر جلوگیری شد. بعد از آن، کاروان های زائرین حرم مطهر از استان های مختلف و وسایل نقلیه آنها به پارکینگ های از پیش تعیین شده هدایت شدند. همکاران در داخل پارکینگ ها وسایل نقلیه را به نحوی چینش کردند که هنگام خروج بتوانند به سادگی بیرون بروند تا ترافیک خروج را هم کنترل نماییم.
سرهنگ مومنی با اشاره به اینکه ساعاتی دیگر این مراسم به اتمام می رسد، به علت کثرت جمعیت زائرین، از آنها خواست تا هنگام خروج و بخصوص هنگامی که عرض معابر را طی می کنند، دقت کنند و اگر به صورت پیاده هستند هم برای عبور از عرض معابر بزرگراه ها دقت کنند.
وی خاطرنشان کرد: خودرو های امدادی که در این محدوده درحال تردد هستند، توجه ویژه به تردد عابران پیاده داشته باشند.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ با تکیه بر رعایت قوانین و مقررات خاطرنشان کرد: رانندگانی که از استان های دیگر به سمت تهران آمده اند استراحت کافی داشته باشند و بعد از آن مبادرت به رانندگی کنند.
منبع:

1402/03/14
13:04:34
5.0 / 5
286
تگهای خبر: آموزش , خودرو , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ttma تور و گردشگری