معاون شهردار تهران خبر داد

پایش ماهانه عملکرد شهرداران مناطق ۲۲ گانه پایتخت

پایش ماهانه عملکرد شهرداران مناطق ۲۲ گانه پایتخت

به گزارش تور و گردشگری، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران همزمان با آغاز ارزیابی عملکرد شهرداران مناطق ۲۲ گانه در جهت خدمت رسانی بهتر و در جهت برنامه ریزی و پیشبرد اهداف کوتاه و دراز مدت شهر از ارزیابی عملکرد ماهانه شهرداران مناطق ۲۲ گانه اطلاع داد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، عباس شعبانی ضمن توضیح برنامه های معاونت از مدت زمان حضور در معاونت هماهنگی و امور مناطق، اهداف جلسات ارزیابی شهرداران مناطق را در ۴ محور شرح داد و اضافه کرد: برای اولین بار ارزیابی همه جانبه و منسجم به صورت کیفی و کمی با استفاده از همه ی ابزار های ارتباطی و سنجش عملکردی در شهر در اختیار شهرداران مناطق ۲۲ گانه قرار می گیرد.
معاون شهردار تهران هدف اول از ارزیابی شهرداران را عرضه مبسوط ارزیابی انجام شده توسط شهرداری تهران خواند و افزود: این اولین دفعه است که از همه ادارات برنامه ریزی و ارزیابی در همه واحدهای درون سازمانی شهرداری تهران خواسته شده است که در ارزیابی فوق در محورهای مختلف و تخصصی خدمت رسانی در شهر سهیم باشند.
شعبانی در ادامه با ذکر هدف دوم ارزیابی شهرداران مناطق اظهار نمود: نگاه ما در ارزیابی مناطق ۲۲ گانه هدایت، نظارت و کنترل با یک نگاه حمایتی است که در همین راستا با اطلاع از نقصها و نیازهای مناطق ۲۲ گانه شهر برنامه ریزی و هدف گذاری خواهیم کرد.
ایشان در ادامه با ذکر رویکرد سوم از پایش شهرداران مناطق اظهار داشت: سومین هدف ما از پایش شهرداران مناطق انتقال سیاست ها، رویکردها و نگاه اجرایی جدید متناسب با منویات شهردار تهران و با عمل به اسناد فرا دستی و مصوبات شورای اسلامی شهر از همه زوایای خدمت رسانی متناسب با شرایط خاص هر منطقه با نسخه خدمت رسانی واحد است.
شعبانی در تشریح محور چهارم هم اضافه کرد: ما در چهارمین هدف بدنبال جمع آوری و رسیدن به یک نگاه همه جانبه و کیفی از مناطق ۲۲ گانه شهر هستیم که این نسخه کمک شایانی برای برنامه ریزی و هدف گذاری به مدیران شهر خواهد نمود.
طبق گزارش سایت شهر، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از پایش مستمر و ماهانه شهرداران مناطق ۲۲ گانه پایتخت اطلاع داد و خاطرنشان کرد: استفاده از همه ابزارهای ارزیابی ما را برای برنامه ریزی و خدمت هرچه بیشتر به شهروندان تهرانی یاری خواهد نمود.
منبع:

1402/03/27
11:34:06
5.0 / 5
261
تگهای خبر: تخصص , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
ttma تور و گردشگری