دو انتصاب جدید در معاونت میراث فرهنگی

دو انتصاب جدید در معاونت میراث فرهنگی

تور و گردشگری: طی حکمی از طرف قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی، مدیر جدید اداره کل ثبت آثار و حفظ و احیای میراث معنوی و طبیعی و سرپرست جدید اداره کل موزه ها منصوب شدند.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، علی دارابی، قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی کشور طی حکمی علیرضا ایزدی را به مدیرکلی ثبت آثار و حفظ و احیای میراث معنوی و طبیعی منصوب نمود. قبل از وی مصطفی پورعلی این مسئولیت را بر عهده داشت.
ایزدی مشاور وزیر و مدیرکل پیشین میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان است.
مدیرکلی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استانهای کهگیلویه و بویراحمد، همدان، خوزستان و مرکزی، فرمانداری کنگاور و مدیریت حوزه ریاست از دیگر سوابق اوست.
در حکم دیگری از طرف دارابی، هادی میرزایی به سرپرستی اداره کل موزه ها منصوب گردید. قبل تر مرتضی ادیب زاده این مسئولیت را بر عهده داشت.
میرزایی مدیرعاملی و ریاست هیأت مدیره صندوق توسعه صنایع دستی، فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی را در کارنامه دارد.
عضویت در کمیته تشخیص نفایس ملی و تعیین کاربری هم شأن اثر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نماینده این وزارتخانه در قیمت گذاری و ارزش گذاری بناهای تاریخ، از دیگر سوابق میرزایی است.

1402/06/08
08:04:15
5.0 / 5
284
تگهای خبر: تاریخی , فرهنگ , گردشگری , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری