با اعلام حمایت معنوی؛

کمیسیون ملی یونسکو در جشنواره میراث فرهنگی مشارکت می کند

کمیسیون ملی یونسکو در جشنواره میراث فرهنگی مشارکت می کند

تور و گردشگری: کمیسیون ملی یونسکو ایران، مشارکت و حمایت معنوی خودرا از برگزاری دومین جشنواره ملی چندرسانه ای میراث فرهنگی اعلام نمود.به گزارش تور و گردشگری به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی، ثمانه یزدانی، معاون بین الملل کمیسیون ملی یونسکو ایران در نامه ای به علیرضا تابش، دبیر دومین جشنواره ملی چندرسانه ای میراث فرهنگی، ضمن تقدیر از برگزاری دومین دوره این جشنواره، همراهی و حمایت معنوی کمیسیون ملی یونسکو را از این رویداد اعلام نمود.
در نامه معاون بین الملل کمیسیون ملی یونسکو ایران آمده است: کمیسیون ملی یونسکو به عنوان سازمانی که کارکرد اصلی آن پیشبرد همکاریهای فرهنگی میان کشورها بوسیله شناختن و شناساندن عناصر فرهنگی مشترک است؛ از سویی متناسب با نیازهای بومی اهداف و برنامه های یونسکو را در سطح ملی معرفی می کند و از طرفی دیگر وظیفه تبیین برنامه ها و دستاوردهای کشور در سطح بین الملل را بر عهده دارد.
در ادامه این نامه آمده است: حوزه تمدنی ایران به عنوان یکی از برجسته ترین پهنه های فرهنگی جهان، همیشه از ظرفیتی کم نظیر بمنظور گسترش همکاریهای بین فرهنگی برخوردارست.
بی شک کمیسیون ملی یونسکو – ایران از آثار فاخر تولیدی بمنظور معرفی دستاوردهای فرهنگی ایران در نظام بین الملل بهره می گیرد و نقش مؤثری در تقویت دیپلماسی فرهنگی کشور ایفا می کند.
دومین جشنواره ملی چندرسانه ای میراث فرهنگی توسط معاونت میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، با مشارکت و میزبانی استانداری قزوین، آذر ماه ۱۴۰۲ انجام می شود.
مهلت ارسال آثار که تا قبل از این ۳۰ شهریور ماه اعلام شده بود، تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲ تمدید شده است و علاقه مندان می توانند در بخش های «رادیویی و تلویزیونی»، «سینمایی»، «هنرهای کامپیوتری ترکیبی»، «هنرهای نمایشی» و همین طور «کتاب و پایان نامه»، آثار خودرا به دبیرخانه جشنواره واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران ارسال نمایند.


منبع:

1402/07/13
00:57:12
5.0 / 5
275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ttma تور و گردشگری