پیام مهم السنوار درباره ی دستاوردهای مقاومت در مقابل نیروهای اشغالگر

پیام مهم السنوار درباره ی دستاوردهای مقاومت در مقابل نیروهای اشغالگر

تور و گردشگری: الجزیره نت باخبر شده که یحیی السنوار، رییس جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در نوار غزه طی دو روز گذشته پیامی مهم و طولانی را برای رییس و اعضای دفتر سیاسی این جنبش ارسال و در آن اشاره کرده گردان های عزالدین القسام نبردی شدید، خشن و بی سابقه مقابل نیروهای اشغالگر به راه انداخته اند و ارتش رژیم صهیونیستی متحمل خسارات جانی و تجهیزاتی سنگینی شده است.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، بگفته منابع نزدیک به حماس، السنوار افزوده است گردان های القسام - در طول جنگ زمینی - کمتر از ۵۰۰۰ سرباز و افسر را هدف قرار دادند که یک سوم آنها کشته، یک سوم دیگر به شدت مجروح و یک سوم آخر گرفتار معلولیت های همیشگی شده اند. در سطح تجهیزات و خودرو های نظامی نیز ۷۵۰ دستگاه بطور کامل یا جزئی از بین رفته است.
السنوار اظهار داشت که گردان های القسام ارتش اشغالگر را نابود کردند و به راه خود برای درهم شکستن آن ادامه می دهند و تسلیم شروط اشغالگران نمی شوند.
السنور در این پیام از پایداری مردم فلسطین در نوار غزه قدردانی و اشاره کرد که آنها نمونه های بی نظیری از فداکاری، قهرمانی، جوانمردی، همبستگی و اتحاد ارائه کردند و این وظیفه رهبری سیاسی است که به سرعت زخم مردم را بهبود بخشد و استواری آنها را تقویت کند.
پیام السنوار در پی پیشنهادهای دریافت شده توسط رهبری حماس از اشغالگران بوسیله میانجیگران قطری و مصری منتشر گردید که مربوط به ترک مخاصمه موقت بشردوستانه است، این در زمانی است که حماس بر فراتر از ترک مخاصمه های بشردوستانه به ترک مخاصمه فراگیر تاکید دارد.
منبع:

1402/10/04
08:19:00
5.0 / 5
303
تگهای خبر: خودرو , دستگاه , زمین , مقاومت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری