دیدار هنیه با سرلشکر باقری

دیدار هنیه با سرلشکر باقری

تور و گردشگری: اسماعیل هنیه با رییس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس که به تهران سفر کرده است، به اتفاق هیات همراه با حضور در ستاد کل نیروهای مسلح، با سردار سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفت و گو کرد.
سرلشکر باقری در ابتدا ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مظلوم فلسطین، اظهار داشت: ان شاءالله به برکت خون این شهیدان شاهد آزادی قدس شریف باشیم.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اعلان اینکه به برکت جهاد فلسطین امسال روز جهانی قدس بسیار با شکوه تر برگزار می شود، اضافه کرد: آرمان های فلسطین جزو اصلی ترین راهبردها و اهداف جمهوری اسلامی ایران از شروع انقلاب تا به امروز بوده است و بی گمان با تمام قدرت نیز ادامه خواهد داشت.
سرلشکر باقری با تأکید بر این که عملیات بی نظیر هفتم اکتبر عملیات بزرگی بود که شکست تامین ناپذیری به رژیم صهیونیستی وارد کرد، اشاره کرد: این عملیات غرورآفرین، افسانه شکست ناپذیری اسرائیل جنایتکار را نقش بر آب کرد و فلسطین را به موضوع اول جهان اسلام بلکه کل جهان تبدیل کرد.
سرلشکر باقری اظهار داشت: ما این عملیات را به سبب خاصیت های اطلاعاتی ضربه غافلگیر کننده به دشمن در حداقل زمان را یک عملیات بی نظیر و استثنایی و موفق می دانیم به خاطر داشتن چنین طراحان و رزمندگان شهادت طلبی به شما تبریک عرض می نماییم و ان شاءالله با تدابیر جنابعالی و دیگر دوستان شکست رژیم صهیونیستی اتفاق بیفتد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: اگر آمریکایی ها به رژیم صهیونیستی کمک نکرده بودند یقیناً تا الان این فروپاشی اتفاق افتاده بود و آن چه که رژیم صهیونیستی توانست جواب بدهد فقط کشتار مردم بی گناه، زنان، کودکان و خراب کردن بیمارستان ها و وارد کردن قحطی و گرسنگی بوده است.
سرلشکر باقری با اشاره به مقاومت بی نظیر مردم فلسطین در مقابل همه فشارهای وارد شده، اشاره کرد: مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین توانستند قدرت اسلام را به همه مردم جهان نشان دهندو به یاری خدا و با حمایت هایی که باید از این مردم بشود شیرینی پیروزی را بتوانیم در آینده نزدیک ببینیم.
رئیس دفتر سیاسی حماس نیز ضمن اظهار خوشی و خرسندی درباب دیدارهای انجام شده با فرماندهان نظامی ایران، اظهار داشت:
برگزاری این جلسه یکی از دلیلهای اصلی توجه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به فلسطین است.
وی ادامه داد: مسائل حاشیه ای در فلسطین سبب شده بود به خواسته های مردم فلسطین توجهی نشود ولی به لطف الهی عملیات هفتم اکتبر موجب شد حرف دل مردم فلسطین به گوش جهانیان برسد.
رئیس دفتر حماس با اعلان اینکه حمایت ها و پیگیری های نیروهای مسلح و ملت ایران در مورد مسائل فلسطین به نیروی های جهادی ما روحیه مضاعف در به ثمر رسیدن اهداف عملیات طوفان الاقصی می بخشد، اشاره کرد: کوشش های شهید سردار سلیمانی درباب شنیده شدن فریاد مظلومان جهان و سرکوبی قدرت های ستمکار هیچگاه فراموش شدنی نیست.
اسماعیل هنیه در آخر از توجهات مقام معظم رهبری و مسئولان جمهوری اسلامی ایران و فرماندهان نیروهای مسلح ارتش و سپاه تشکر کرد.1403/01/10
14:37:46
5.0 / 5
150
تگهای خبر: سفر , مقاومت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری