مدیر شركت برق در سرزمین های اشغالی:

خرید ژنراتور فایده ای ندارد

خرید ژنراتور فایده ای ندارد

تور و گردشگری: مدیر شرکت برق رژیم صهیونیستی به صهیونیست ها هشدار داد که در صورت وقوع جنگ در شمال اراضی اشغالی سوختی جهت راه اندازی ژنراتورهای برق وجود نخواهد داشت.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، «مئیر اشپیلگر» مدیر شرکت برق رژیم صهیونیستی اظهار داشت: به کسی سفارش نمی کنم که ژنراتور برق خریداری کند چونکه در صورت وقوع جنگ در شمال سوختی جهت راه اندازی این ژنراتورها نمی یابند.
او گفت که آماده هر سناریویی است و ژنراتور برق نخریده است و به کسی هم سفارش نمی کند بخرد.
از طرف دیگر خبرنگار کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اظهار داشت: اسرائیل در سطح راهبردی در شمال شکست خورده است چونکه همچنان ۶۰ هزار نفر هستند که خانه هایشان را ترک کرده اند. ۶۰ هزار نفر نیز در منطقه درگیری ها هستند و جانشان در خطر است.
بتازگی رسانه های عبری از افزایش تقاضا برای خرید ژنراتورهای برق خانگی پس از هشدار «شاوول گولدشتاین» مدیر اجرائی شرکت برق «نوگا» درباره ی قطعی برق به مدت ۷۲ ساعت در صورت وقوع جنگ در شمال اراضی اشغالی آگاهی داده بودند.
در این جهت یکی از خبرنگاران روزنامه «یسرائیل هیوم» اظهار داشت: جستجوی ژنراتورهای برق در گوگل حتی پیش از هشدارهای گولدشتاین بالا رفته بود. تقاضا برای خرید ژنراتورها در منطقه حیفا بالا رفته است.
کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد این رژیم پس از اظهارات هیأت ایران در سازمان ملل در خصوص این که در صورت هرگونه تجاوزی به لبنان تمام محور مقاومت در دفاع از لبنان شرکت خواهند کرد، احساس نگرانی می کند.
منبع:

1403/04/10
10:11:57
5.0 / 5
98
تگهای خبر: خرید , زمین , مقاومت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری