همایش ملی جهان ایرانی:

ماد و هخامنشی برگزار می گردد

ماد و هخامنشی برگزار می گردد

به گزارش تور و گردشگری، همایش ملی جهان ایرانی: ماد و هخامنشی توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، گروه پژوهشی باستان کاوی تیسافرن، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و موزه ملی ایران روز ۲۱ تیر برگزار می گردد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، همایش ملی «جهان ایرانی: ماد و هخامنشی» توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، گروه پژوهشی باستان کاوی تیسافرن، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و موزه ملی ایران روز ۲۱ تیر برگزار می گردد. در همایش «جهان ایرانی: ماد و هخامنشی»، ۳۴ ایران شناس در رابطه با جهان ایرانی و هم دوره ماد و هخامنشی در تالار اندیشگاه فرهنگی و تالار فرهنگ سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران سخنرانی می کنند.
مسعود میرزایی، مصطفی ده پهلوان، شاهین آریامنش، ژاله آموزگار، حکمت الله ملاصالحی و محمدرحیم ربانی زاده، سخنرانان ویژه این همایش ایران شناسی هستند.
همچنین این همایش از تلویزیون اینترنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری به نشانی https: //tv.richt.ir به صورت زنده پخش خواهد شد. سخنرانی های تالار فرهنگ در پیوند https: //www.skyroom.online/ch/richt/ncpwmap۱ و تالار اندیشگاه فرهنگی در پیوند https: //www.skyroom.online/ch/richt/ncpwmap۲ قابل دسترسی است.
امکان دانلود فایل سخنرانی های همایش به پیوست امکان پذیر است.

1403/04/19
14:58:12
5.0 / 5
60
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری