پروتكل برگزاری لیگ كشتی ابلاغ گردید

پروتكل برگزاری لیگ كشتی ابلاغ گردید

تور و گردشگری: نحوه برگزاری رقابت های لیگ برتر كشتی (آزاد و فرنگی) مطابق با دستورالعمل بهداشتی مقابله با كرونا، از طرف وزارت بهداشت به وزارت ورزش ابلاغ گردید.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، در هفت بند دستورات لازم بمنظور برگزاری رقابت های لیگ کشتی (آزاد و فرنگی) به صورت متمرکز طی ۲ هفته در استان تهران با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به وزارت ورزش ابلاغ گردید.
در این نامه که از طرف رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ارجاع شده و در اختیار ایسنا قرار گرفته، آمده است که باتوجه به درخواست رئیس فدراسیون کشتی در خصوص بررسی وضعیت برگزاری مسابقات لیگ برتر کشتی (آزاد و فرنگی) جهت برگزاری این لیگ در صورت رعایت هفت بند ذیل مانعی وجود ندارد.
۱- پیش از حضور ورزشکاران در سالن، بمنظور تمرین و مسابقه تست پی سی آر انجام و در صورت منفی بودن اجازه شرکت خواهند داشت.
۲- برگزاری تمرین و مسابقه بدون حضور تماشاچی مجاز است.
۳- در طول برگزاری و انجام تمرینات، قرنطینه کامل همه افراد درگیر شامل ورزشکار و غیر ورزشکار حداقل به مدت شش روز اعمال می شود.
۴- اعمال نظارت بر قرنطینه بر عهده فدراسیون کشتی و باشگاه ها است و نظارت عالی با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران صورت می گیرد.
۵- در صورت ارائه تمرینات و مسابقات بیش از شش روز و لزوم برگشت و مراجعه به خانواده خود، در صورت اعزام برای تمرین و مسابقه تست پی سی آر با نتیجه منفی و قرنطینه الزامی است.
۶- همه موارد فوق شامل تمامی افراد همچون داوران، مربیان، سرپرستان و نیروهای خدماتی است که در اردوی تمرینات و زمان مسابقات در سالن های برگزاری مسابقه حضور خواهند داشت.
۷- برگزاری تمرینات و مسابقات به صورت متمرکز در استان تهران خواهد بود.
منبع:

1399/06/23
22:06:32
5.0 / 5
1699
تگهای خبر: آموزش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری