برای مقابله با كووید ۱۹

اندونزی ۵ پیشنهاد برای تقویت گردشگری در آ سه آن عرضه كرد

اندونزی ۵ پیشنهاد برای تقویت گردشگری در آ سه آن عرضه كرد

به گزارش تور و گردشگری اندونزی از راه وزارت گردشگری و اقتصاد خلاق ۵ تعهد همكاری منطقه ای را برای غلبه بر كرونا در بخش گردشگری پیشنهاد كرد.خبرگزاری مهر _ گروه فرهنگ؛ وزارت گردشگری و اقتصاد خلاق اندونزی پیشنهادات خویش را برای مطرح شدن در پنجاه و دومین نشست آ سه آن به این شرح مطرح کرد:
اولین مورد این است که بازار تک هواپیمایی آ سه آن یا بازار واحد هواپیمایی حذف شود. بازار واحد هواپیمایی یک توافق آسمان باز است که هدف آن بهبود ارتباطات داخلی و منطقه آسه آن از راه تلفیق شبکه های تولید و آزادسازی خدمات است. بعداً شرکت های هواپیمایی کشورهای عضو آ سه آن می توانند آزادانه در منطقه آ سه آن پرواز کنند.
دومین پیشنهاد این است که خواسته شده تا ریاست کامبوج تا سال ۲۰۲۲ تمدید شود. این وضعیت موقعیت اندونزی در ریاست آ سه آنرا تحت تاثیر قرار خواهد داد. بنابراین، اندونزی چندین چاره برد_برد را به کامبوج منتقل می کند تا ریاست آسه آن در سال ۲۰۲۲ همچنان به اندونزی تعلق بگیرد.
اندونزی پیشنهاد کرد توافق نامه ای بین کشورهای آسه آن که به منظور تسهیل در رفت و آمد آزادانه کارگران واجد شرایط و مجاز بین کشورهای عضو آ سه آن طراحی شده است، بزودی شکل بگیرد.
چهارم، مربوط به بحث توافق نامه کشور میزبان در دبیرخانه منطقه ای است. این توافق نامه یک مؤلفه مهم در ایجاد مبانی قانونی و استانداردهای درآمد برای ایجاد دبیرخانه منطقه است.
پنجم، اندونزی از توسعه چارچوب آسه آن برای تسهیل ابتکار طرح های حباب سفر گردشگری پشتیبانی می کند. بنابراین، اندونزی همچنان تلاش می کند تا میزان رشد کووید -۱۹ را کم کند تا بتواند هنگام بحث در مورد امکان همکاری حباب سفر در آینده، از کشورهای دیگر اعتماد ایجاد کند.
این گزارش توسط رایزنی فرهنگی ایران در اندونزی تهیه و در اختیار خبرگزاری مهر قرار گرفته است.

1399/07/02
10:17:16
5.0 / 5
1560
تگهای خبر: استاندارد , خدمات , سفر , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری