سفرهای ضروری با هواپیما زیر سایه كرونا

سفرهای ضروری با هواپیما زیر سایه كرونا

از شروع اسفند 98 كه ویروس كرونا وارد كشور شد سفارش های گوناگونی برای پیش گیری از مبتلاشدن به این ویروس اعلام گردید برای نمونه پرهیز از سفر همیشه جزتوصیه های اصلی برای پیش گیری از مبتلاشدن به كرونا بوده است اما با گذشت زمان تصمیم گیران همراه با اقشار مختلف مردم به این نتیجه رسیدند كه چشم انداز روشن و نزدیكی برای اختتام كابوس كرونا وجود ندارد بدین جهت رویكردها در مقابله با این ویروس تغییر و به ادامه زندگی در سایه كرونا میل كرد.


فروشگاه های بزرگ، سینماها، رستوران ها و فرودگاه ها کم کم با رعایت اصول بهداشتی بازگشایی شدند و سفرهای ضروری نیز مانند سایر ابعاد زندگی از سر گرفته شد با این وجود تا اختتام کرونا هیچ قسمتی از زندگی رنگ و بوی قبل را پیدا نمی کند.
سفر که همیشه بخش شیرینی از زندگی انسان به حساب می آمد هم اکنون بیشتر برای کار، تحصیل و امور پزشکی انجام می شود گذشته از این فشار مالی حاصل از رکود اقتصادی کرونا سبب شده مسائل اقتصادی به نخستین دغدغه مردم برای انجام سفر تبدیل گردد از طرف دیگر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در حین سفر بیش از پیش برای مسافران حائز اهمیت شده است.
بر طبق تحقیقات بازار اسنپ تریپ کاربران این پلت فرم آنلاین حوزه گردشگری در روزهای کرونا بیش هر وسیله نقلیه عمومی زمینی به سفر با هواپیما گرایش دارند دلیل این مساله را می توان به کوتاه بودن طول سفرهای هوایی و نیاز پیدا نکردن به میل غذا و استفاده از خدمات بهداشتی نسبت داد. تجربیات جهانی نیز بر خطر پایین مبتلاشدن به کرونا در هواپیما در صورت استفاده از ماسک صحه گذاشته است.
اسنپ تریپ برای پاسخگویی به نیاز مشتریان در وضعیت شیوع ویروس کرونا اهتمام کرده شرایطی را فراهم آورد تا افراد در زمان مقایسه قیمت بلیط هواپیما در وب سایت های گوناگون این پلت فرم گردشگری را برای سفری ارزان انتخاب کنند. بدین جهت افراد نه فقط با بهره گیری از اسنپ تریپ می توانند تجربه خوبی از خرید اینترنتی بلیط هواپیما داشته باشند بلکه با شرایط در نظر گرفته شده به لحاظ اقتصادی نیز رضایت مسافران جلب خواهد شد. افزون بر این خرید اینترنتی بلیط هواپیما از اسنپ تریپ این امکان را برای مسافران به وجود می آورد تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیمادر هواپیمایی های گوناگون بهترین بلیط را خریداری کنند.


1399/08/20
12:27:14
5.0 / 5
1269
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , خرید , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ttma تور و گردشگری