در نامه ای به وزیر میراث فرهنگی؛

وزیر بهداشت از آمادگی تبدیل هتل ها به نقاهتگاه كرونا تشكر كرد

وزیر بهداشت از آمادگی تبدیل هتل ها به نقاهتگاه كرونا تشكر كرد

تور و گردشگری: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در نامه ای به وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از همكاری این وزارتخانه برای در اختیار قرار دادن هتل ها و مراكز اقامتی برای ایجاد نقاهتگاه بیماران كرونائی تشكر كرد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایرنا از میراث آریا، سعید نمکی در نامه ای خطاب به علی اصغر مونسان از تعامل سازنده او و مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و اعلام آمادگی برای ایجاد امکان بهره برداری از هتل ها و تاسیسات گردشگری و تبدیل به نقاهتگاه بیماران کرونائی و محل استقرار کادر درمان، قدردانی کرد.

در نامه وزیر بهداشت به وزیر میراث فرهنگی آمده است: امیدوارم این همدلی و هم آوایی تا کنترل کامل بیماری و رفع سایه شوم آن از سرزمین پرافتخار جمهوری اسلامی ایران همراه ما باشد.

به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایرنا، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ۲۴ آبان ماه ۹۹ از آمادگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای اجاره هتل های درجه یک، دو و سه بعنوان نقاهتگاه بیماران کرونائی و استقرار کادر پزشکی آگاهی داد.

وی ضمن اشاره به درخواست سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباب اجاره هتل های درجه یک، دو و سه و اماکن اقامتی در استانها بعنوان نقاهتگاه بیماران کرونائی و استقرار کادر پزشکی، اشاره کرد: این مساله قبلا در جلسه هیات دولت و ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شده بود. وزارت بهداشت برای اجاره و پرداخت اجاره بهای این اماکن آمادگی دارد.

مونسان از مدیران کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استانها خواست که با بیان هرچه سریع تر این درخواست وزارت بهداشت به هتل ها و اقامتگاه ها در استانها، لیست هتل های درجه یک، دو و سه را که به این امر علاقمند هستند در اختیار وزارتخانه قرار دهند تا اسامی هتل ها به وزارت بهداشت اعلام گردد تا دانشگاه های علوم پزشکی هر شهر برای انعقاد قرارداد با هتل ها اقدام نمایند.منبع:

1399/09/09
12:17:01
5.0 / 5
1225
تگهای خبر: آموزش , زمین , فرهنگ , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری