استاندار فارس:

تصویب طرح جامع منطقه ویژه گردشگری سلامت در فارس شتاب می گیرد

تصویب طرح جامع منطقه ویژه گردشگری سلامت در فارس شتاب می گیرد

به گزارش تور و گردشگری ایرنا- استاندار فارس با اشاره به دیدار خود با دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اظهار داشت: بر طبق مباحث مطرح شده در این دیدار روند تصویب طرح جامع منطقه ویژه گردشگری سلامت در این استان شتاب خواهد گرفت.


به گزارش چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی اضافه کرد: در جریان سفر به تهران و دیدار با مرتضی بانک رئیس شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی درباب منطقه ویژه گردشگری سلامت شیراز مباحثی مطرح و قرار شد اقدامات لازم در جهت سرعت گرفتن روند تصویب این طرح صورت گیرد.
وی افزود: همین طور در این دیدار مباحث در رابطه با مناطق ویژه اقتصادی شیراز، جهرم، لار، کازرون و نی ریز مطرح و پیگیری های لازم نیز انجام شد که اساسا این مذاکرات منجر به رونق هرچه بیشتر این مناطق و رفع موانع پیش رو خواهد شد.

استاندار فارس اظهار داشت: الحاق فرودگاه به منطقه ویژه اقتصادی لامرد، توسعه فعالیت ها در منطقه ویژه اقتصادی شیراز و جهرم و رفع مشکلات آنها، تشویق سرمایه گذاران برای ورود به منطقه ویژه جهت توسعه کارهای سرمایه گذاری استان از دیگر موضوعات مطرح شده در دیدار با دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بود.

پیگیری پرداخت تسهیلات بانک ملی به واحدهای تولیدی فارس

رحیمی همین طور در جریان سفر خود به تهران در دیدار با مدیرعامل و هیات مدیره بانک ملی ایران موضوع پرداخت تسهیلات به بعضی از واحدهای تولیدی و صنعتی را پیگیری کرد.

تعیین تکلیف بانک ملی قدیمی شیراز در کنار ارگ کریمخانی و پیوستن این بنا به مجموعه زندیه و تبدیل آن به موزه از دیگر موضوعاتی بود که استاندار فارس در این دیدار بیان کرد و مورد استقبال مدیرعامل بانک ملی ایران قرار گرفت.

همچنین استاندار فارس در این دیدار به فراهم بودن زمینه های لازم برای مشارکت بانک ملی در اجرای پروژه های این استان خصوصاً پروژه های عمرانی و اقتصادی اشاره نمود که این مباحث نیز با نظر مثبت مدیرعامل بانک ملی همراه شد.منبع:

1399/09/15
23:05:42
5.0 / 5
1149
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری