از سوی اعضای شورای شهر پایتخت؛

كلیات لایحه میزبانی تهران برای اجلاس جهانی گردشگری تصویب گردید

كلیات لایحه میزبانی تهران برای اجلاس جهانی گردشگری تصویب گردید

تور و گردشگری: اعضای شورای شهر تهران در نشست امروز خود، بعد از بحث و بررسی کلیات لایحه ˮالزام شهرداری تهران برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگریˮ را به تصویب رساندند.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایرنا، حسن خلیل آبادی، رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران روز سه شنبه در دویست و شصت و چهارمین جلسه رسمی این شورا در این زمینه اظهار داشت: باتوجه به تاخیر در بررسی دستور لایحه «الزام شهرداری تهران برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال ۲۰۲۱ الی ۲۰۲۲ میلادی (۱۴۰۰ شمسی) در تهران»، بررسی این لایحه در دستور کار این جلسه قرار گیرد.
وی با اعلان اینکه لایحه مذکور زمان مشخصی جهت بررسی و تعیین تکلیف دارد، عنوان کرد: باید به مجمع جهانی گردشگری اعلام نماییم شهرداری تهران در سال ۲۰۲۱ آمادگی میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری را دارد تا مقدمات آن هرچه سریعتر فراهم گردد.
رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر اشاره کرد: از آنجایی که مقرر بود در جلسه گذشته این دستور بررسی شود و با تغییر و جابه جایی در دستور جلسه بررسی لایحه به تعویق افتاد، پیشنهاد می کنم امروز این لایحه تصویب شود تا به شهرداری اعلام نماییم در امتداد اجرای آن گام بردارد.
همچنین بعد از قرائت گزارش محمدجواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درباب این لایحه و با اصلاح یک عبارت به پیشنهاد احمد مسجدجامعی، عضو این کمیسیون، کلیات لایحه "الزام شهرداری تهران برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری" با ۱۸ رای موافق تصویب گردید.منبع:

1399/10/26
12:22:49
0.0 / 5
1446
تگهای خبر: زمین , فرهنگ , گردشگری , میراث
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ttma تور و گردشگری