با دستور رییس جمهوری در چهل و پنجمین هفته افتتاح جهش تولید؛

بهره برداری از طرح های میراث فرهنگی، ورزشی و آموزش و پرورش شروع شد

بهره برداری از طرح های میراث فرهنگی، ورزشی و آموزش و پرورش شروع شد

بهره برداری از 13 هتل و 122 پروژه گردشگری و تفریحی و 183 فضای ورزشی دانش آموزی در سراسر کشور با سرمایه گذاری بیش از 2 هزار و 185 میلیارد تومان با دستور رئیس جمهوری شروع شد.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، در چهل و پنجمین برنامه افتتاح جهش تولید، با دستور رئیس جمهوری بهره برداری از ۱۸۲ فضای ورزشی دانش آموزی با سرمایه گذاری ۷۷۰ میلیارد تومان در سراسر کشور از طرح های ملی وزارت آموزش و پرورش شروع شد.
این ۱۸۳ پروژه در ۲۷ استان کشور قرار دارد که از این میان بیشترین طرح ها متعلق به استان های خراسان رضوی با ۲۷ پروژه، ایلام ۲۲ پروژه، سیستان و بلوچستان ۱۷ پروژه و قزوین با ۱۶ پروژه است.
در این مراسم همین طور بهره برداری از ۱۸۳ پروژه ورزشی در کشور شروع شد. از این تعداد، ۱۱۵ سالن ورزشی، ۳۴ زمین ورزشی و چمن مصنوعی، ۳۱ استخر شنا و سه پروژه تکمیل مجموعه ورزشی است.
امروز همین طور ۱۳ هتل و ۱۲۲ پروژه گردشگری و تفریحی با ظرفیت ۳ هزار و ۵۱۳ تخت اقامتی با سرمایه گذاری یک هزار و ۴۱۵ میلیارد تومان با دستور رئیس جمهوری افتتاح و به بهره برداری می رسد.
این پروژه ها در استان های بوشهر ۸ پروژه، گلستان ۹۳ پروژه، خوزستان ۱۹ پروژه، اصفهان ۴ پروژه، ایلام ۲ پروژه، آذربایجان غربی ۲ پروژه، چهارمحال و بختیاری یک پروژه، سمنان ۲ پروژه، فارس یک پروژه، هرمزگان یک پروژه و همدان ۲ پروژه، افتتاح می شوند.
افتتاح این پروژه ها برای یک هزار و ۶۶۲ نفر اشتغالزایی خواهد داشت.

1399/11/14
11:59:59
0.0 / 5
1173
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری