پیشنهاد وزیر گردشگری ونزوئلا به ایران؛

اختصاص غرفه ای در نمایشگاه گردشگری ونزوئلا به ایران

اختصاص غرفه ای در نمایشگاه گردشگری ونزوئلا به ایران

به گزارش تور و گردشگری سفیر ونزوئلا در ایران اظهار داشت: یکی از پیشنهادهای وزیر گردشگری ونزوئلا این است که غرفه ای در نمایشگاه بین المللی گردشگری ونزوئلا برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران اختصاص داده شود.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، کارلوس آنتونیو آلکالا کوردونس سفیر جمهوری بولیواری ونزوئلا در تهران در دیدار با علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی اظهار داشت: وزیر گردشگری ونزوئلا هفته آینده طی هیئتی به منظور آشناسازی و امضای تفاهمنامه گردشگری به ایران سفر می کند. در این سفر چند روزه فعالان گردشگری ونزوئلا هم حضور خواهند داشت.
او افزود طی دو سالی که در ایران زندگی می کنم، می دانم در مدت چند روز نمی توان تاریخ ایران و جاذبه های گردشگری این کشور را دید.
کوردونس خاطرنشان کرد: برای ما گردشگری مهم می باشد چونکه باعث رابطه بیشتر بین دو کشور می شود، همینطور به رونق اقتصادی میان کشورها هم کمک می نماید.
سفیر جمهوری بولیواری ونزوئلا در تهران اظهار داشت: یکی از پیشنهادهای وزیر گردشگری ونزوئلا این است که غرفه ای را به کشور ایران برای حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری ونزوئلا برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران اختصاص دهیم.
علی اصغر مونسان در این دیدار اظهار داشت: در وبیناری که با وزیر سابق گردشگری ونزوئلا داشتیم تصمیم گرفته شد تا روابط گردشگری بین دو کشور افزایش پیدا کند و تور آشناسازی برگزار شود، خوشبختانه این کار با زحمات سفرای دو کشور در حال انجام شدن است.
او اضافه کرد: همکاران ما برنامه ریزی خوبی برای سفر هیئت ونزوئلا به ایران انجام دادند. در این سفر دو مبحث عمده دنبال می شود یکی امضای تفاهمنامه گردشگری میان دو کشور و دیگری برگزاری نشست B۲B میان فعالان گردشگری دو کشور که برای ما حائز اهمیت می باشد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان نمود: با عنایت به داشته های تاریخی و طبیعی که ایران دارد، همکاران ما برای آشناسازی هیئت ونزوئلا سفری پنج روزه در نظر گرفته اند اما به نظر می آید مقرر است مدت کمتری را در ایران حضور داشته باشند، بنابراین نشان دادن جاذبه های کشورمان در این زمان محدود دشوار می باشد.
او اضافه کرد: در مسافرت وزیر گردشگری ونزوئلا به کشورمان هدفمان معرفی ایران و دیدن شهرهایی همچون اصفهان و شیراز است تا بتوانیم بخشی از فرهنگ و تاریخ ایران را معرفی نماییم.


منبع:

1399/12/01
23:52:43
0.0 / 5
1167
تگهای خبر: تاریخی , جاذبه , زندگی , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری