توصیه های مدیركل موزه ها:

بلیت بازدید زمان بندی شده موزه ها را اینترنتی بخرید

بلیت بازدید زمان بندی شده موزه ها را اینترنتی بخرید

به گزارش تور و گردشگری مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی وزارت میراث فرهنگی اظهار داشت: مردم برای جلوگیری از ازدحام و رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی، بلیت زمان بندی شده موزه ها و کاخ موزه ها را اینترنتی بخرند.به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از میراث آریا، محمدرضا کارگر گفت: همه موزه ها و کاخ موزه ها تحت نظارت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سراسر کشور برای ارائه خدمات بهتر به مردم، مجهز به سیستم فروش بلیت الکترونیکی شدند.

مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی وزارت میراث فرهنگی اضافه کرد: باتوجه به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا و موافقت این ستاد با سفر به شهرهای زرد و آبی و تاکید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خصوص رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی، مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت با همکاری شرکت مجری طرف قرارداد بلیت الکترونیکی ابنیه تاریخی فرهنگی، مبادرت به سانس بندی کردن اماکن این وزارتخانه کرده است.

برای جلوگیری از ازدحام در روزهای نوروز، موزه ها و کاخ موزه ها برمبنای ظرفیت خود پذیرش می کنند و بازدیدهای گروهی انجام می شود. پس از بازدیدکنندگان تقاضا می شود ضمن رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی نسبت به این موضوع، اطلاعات دقیق را از تارنمای اماکن دریافت و بلیت خودرا به شکل غیرحضوری از اپلیکیشن تجارت الکترونیک پارسیان تهیه کنند.

مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی اظهار داشت: برای جلوگیری از ازدحام، بازدید از موزه ها، اماکن گردشگری و کاخ موزه هایی که بازدیدکنندگان زیادی دارند مانند سعدآباد، نیاوران، حافظیه، عالی قاپو و... سانس بندی می شود. بر این اساس در صورتیکه ظرفیت موزه ها خالی باشد، مبادرت به پذیرش و فروش بلیت الکترونیکی می کنند.

مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی اظهار داشت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و سانس بندی موزه ها به مردم پیشنهاد می دهیم از خرید بلیت الکترونیکی حضوری اجتناب کنند و در هنگام مراجعه حتما با ماسک باشند.

موزه ها و کاخ موزه ها در روزهای نوروز در شهرهای زرد و آبی باز است و علاقه مندان برای بازدید از این اماکن فرهنگی و تاریخی می توانند از ساعت ۹ بامداد تا ۱۹ بعدازظهر مراجعه کنند.منبع:

1399/12/29
13:07:00
0.0 / 5
1262
تگهای خبر: اینترنت , تاریخی , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ttma تور و گردشگری