اولین طرح گردشگری كشاورزی در لرستان بهره برداری شد

اولین طرح گردشگری كشاورزی در لرستان بهره برداری شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان اظهار داشت: اولین طرح گردشگری کشاورزی استان (اگروتوریسم) امروز پنجشنبه با حجم سرمایه گذاری یک هزار میلیارد تومان بهره برداری شد.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایرنا سیدامین قاسمی در حاشیه بهره برداری از ۳۳طرح میراث فرهنگی و گردشگری در لرستان از طرق ویدیو کنفرانس و با دستور رئیس جمهوری اضافه کرد: از این مجموع ۲ مورد طرح گردشگری می باشد.
وی افزود: اولین طرح گردشگری کشاورزی مجتمع "فجر صفا" در خرم آباد با اعتبار یک هزار میلیارد تومان و اولین مرحله مجتمع گردشگری تجاری تفریحی "دیپلمات سنتر" بروجرد با اعتبار بالغ بر ۳۰۰میلیارد تومان افتتاح شدند.
وی عنوان کرد: همینطور ۳۱ طرح مرمتی باشگاه افسران، تعدادی پل و بنای تاریخی با اعتبار بیشتر از ۲۸ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
قاسمی خاطرنشان کرد: در مجموع یک هزار و ۳۲۸ میلیارد تومان در این طرح ها سرمایه گذاری شده و ظرفیت اشتغالزایی آنها ۵۰۰ نفر است.
بهره برداری از ۵۲۶ طرح ملی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در کشور با ارزش سرمایه گذاری۲ هزار و ۵۳۷ میلیارد تومان امروز پنجشنبه با فرمان رئیس جمهور و از راه ویدئوکنفرانس شروع شد.


1400/03/07
15:22:20
5.0 / 5
1260
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ttma تور و گردشگری