برق هتل ها خاموش می شود!

برق هتل ها خاموش می شود!

تور و گردشگری: شرکت برق منطقه بهار واقع در منطقه ۶ شهر تهران در فضای مجازی به هتلداران اعلام نموده که چند روز در هفته خاموشی خواهند داشت.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، فضای مجازی اختصاص پیدا کرده به هتلداران در منطقه ۶ به هتلداران هر روز اعلام می کند که چه ساعتهایی از روز خاموشی دارند. این مورد را حامد درویش یکی از هتلداران به خبرنگار مهر اعلام نمود و اظهار داشت: در این گروه اعلام شده که هتل ها می توانند از موتور برق استفاده کنند در نهایت اگر این اقدام انجام نشود، روی قبض برق به خاطر مصرف زیاد، جریمه اعمال می شود.
وی اظهار داشت: این مورد به صورت کتبی به ما اعلام نشده جز همین گروه واتساپی که داریم. گویا همه هتل ها در هر منطقه ای باید از نحوه خاموشی هتل خود آگاه شوند و مراقب مصرف برق باشند. من به اداره برق مراجعه نموده و گفتم که چرا باید چنین اقدامی صورت گیرد اطلاع دادند که این یک دستورالعمل است و بار ترافیکی زیاد شده و باید همه آنرا اجرا کنند. هم اکنون ۲۰ روز است که این وضعیت ادامه دارد.
درویش اظهار داشت: هم اکنون خیلی از اتاق هتل ها خالی است و ما چه بخواهیم یا نه مصرف برق در هتلمان پایین آمده است. این چه کاری است که غیر از آن باز هم با خاموشی مواجه شویم و مجبور به استفاده از موتور برق شویم. استفاده از موتور هم برای ما هزینه زیادی دارد.

1400/03/20
12:27:55
5.0 / 5
1650
تگهای خبر: مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ttma تور و گردشگری