با حضور نمایندگان صنعت گردشگری ایران؛

چهل و دومین دوره نمایشگاه گردشگری فیتور

چهل و دومین دوره نمایشگاه گردشگری فیتور

تور و گردشگری: نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور 2022 همچون سالهای قبل در تاریخ اصلی خود، همزمان با نیمه دوم ژانویه سال نو میلادی انجام خواهد شد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا که مقرر بود چهل و یکمین سال برگزاری خودرا همزمان با شروع سال ۲۰۲۱ تجربه کند به سبب اپیدمی کرونا، تا بهار امسال به تعویق افتاد و با پنج ماه تأخیر، از ۲۹ اردیبهشت تا ۳ خرداد ۱۴۰۰ با بهره بردن از نسخه ویژه فیتور لایو و برگزاری همزمان حضوری، برپا شد.
فیتور با این اقدام خود و کوشش برای جلوگیری از لغو و عدم برگزاری نمایشگاه، به تقویت پیام اهمیت صنعت گردشگری و نیاز فوری به احیای آن، کمک بزرگی کرد. بطوریکه خیلی از مقاصد و شرکتها با بهره گیری از نسخه ویژه فیتور لایو، حضور خودرا در فیتور ۲۰۲۱ تثبیت کردند.
اما؛ فیتور ۲۰۲۲ همچون سالهای قبل از ۱۹ تا ۲۳ ژانویه انجام خواهد شد.
ایران می خواهد در این دوره از فیتور نیز حضور داشته باشد. در این راستا کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران بعنوان نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زمینه حضور فعالان گردشگری کشور در این رویداد جهانی را فراهم می آورد.
چهل و دومین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور از ۲۹ دی ماه تا ۳ بهمن ماه ۱۴۰۰ در مرکز نمایشگاه های شهر مادرید دایر خواهد شد.


منبع:

1400/03/27
11:32:33
5.0 / 5
1313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری