معاون پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری معرفی گردید

معاون پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری معرفی گردید

تور و گردشگری: علیرضا انیسی طی مراسمی با حکم رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، معاون پژوهشی این مرکز شد.به گزارش تور و گردشگری به نقل از مهر، مصیب امیری در این حکم آورده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند، جنابعالی به سبب این ابلاغ بعنوان معاون پژوهشی پژوهشگاه منصوب می شوید.
توفیق بیش از پیش شما را در انجام مسئولیت های مصوب به ویژه در امتداد تحقق شرح وظایف محوله و سند استراتژیک پژوهشگاه با بهره بردن از نیروهای متعهد، متخصص و شایسته و همین طور تشریک مساعی با سایر معاونت ها و مدیریت ها از درگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.
انیسی که دارای مدرک دکتری معماری اسلامی از دانشگاه ادینبورگ انگلستان است دوره پسادکتری را در دانشگاه آکسفورد انگلستان و کارشناسی ارشد معماری را در دانشگاه تهران گذرانده است.
وی که تألیف کتاب ها و مقالات علمی، پژوهشی و تخصصی مختلفی را در کارنامه خود دارد در سالهای ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۵ بعنوان مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۰ مدیر کاخ گلستان و از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ بعنوان قائم مقام معاونت حفظ و احیا سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فعالیت داشته است.
انیسی؛ دانشیار و عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، قبل از این رییس پژوهشکده ابنیه و بافت های فرهنگی –تاریخی بوده و علاوه بر انجام طرح های پژوهشی ملی، سمت های علمی و اجرائی زیادی در کنفرانس ها و نشست های معتبر ایران داشته است.
در این مراسم که با حضور معاونان، مدیران و رؤسای پژوهشکده ها برگزار شد، از کارهای منیژه هادیان دهکردی که قبل از این نزدیک به دو سال عهده دار معاونت پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری بود قدردانی گردید.


منبع:

1400/04/01
20:04:09
5.0 / 5
1176
تگهای خبر: تاریخی , تخصص , فرهنگ , كاخ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری