امكان مجدد ثبت نام در دوره های كاردانی نظام جدید

امكان مجدد ثبت نام در دوره های كاردانی نظام جدید

به گزارش تور و گردشگری امکان مجدد برای ثبت نام در رشته های پذیرش برپایه سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم» دوره های مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ فراهم گردید.


به گزارش تور و گردشگری به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام در رشته هایی که پذیرش آنها در دوره های مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ صرفاً برپایه سوابق تحصیلی «معدل کل مقطع کاردانی» صورت می گیرد.
داوطلبان رشته های فوق در صورتیکه در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند برای پذیرش در این رشته ها از روز سه شنبه ۱۹ مردادماه تا روز جمعه مورخ ۲۲ مرداد به درگاه اطلاع رسانی این سازمان رجوع و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات در ارتباط با آن، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته ها اقدام نمایند.
پذیرش در برخی از رشته های امتحانی مذکور بدون آزمون و برپایه سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت خواهد پذیرفت. همه متقاضیان، شامل این که پذیرش در رشته امتحانی آنان با آزمون یا برپایه سوابق تحصیلی (بدون آزمون) باشند، لازم است که مطابق ضوابط دفترچه راهنما و توضیحات این اطلاعیه در آزمون مذکور ثبت نام و انتخاب رشته کنند و در صورت عدم ثبت نام در تاریخ مقرر، پذیرش متقاضی بعد از آخر مهلت تعیین شده امکان پذیر نخواهد بود.
دانش آموزان سال آخر که موفق به دریافت مدرک دیپلم نشده اند، در این مرحله، درج معدل برای آنها الزامی نیست. این گروه از متقاضیان باید از روز سه شنبه ۱۹ مرداد تا روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ با رفتن به قسمت ویرایش اطلاعات سایت سازمان سنجش نسبت به درج و یا ویرایش معدل دیپلم اقدام نمایند. عواقب ناشی از عدم درج معدل به عهده شخص متقاضی خواهد بود.
آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ (برای آن دسته از مجموعه های ثبت نامی که پذیرش آنها با آزمون است) در روز جمعه ۲۲ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار می شود. متقاضیان لازم است از سه شنبه ۱۹ مرداد تا پنجشنبه ۲۱ مرداد با رفتن به سایت سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
منبع:

1400/04/13
12:25:59
5.0 / 5
1152
تگهای خبر: آموزش , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان تور و گردشگری
ttma تور و گردشگری